Respitt nr 11 / 2010
Avholdt søndag 28.3.2010


 

Nå var vi inne i den ordinære terminlisten og igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og
dette var den ellevte av 30 konkurranser for året 2010.

Denne andre konkurransen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Marit Wang som hadde satt en grei bane.

Banen var på 151 meter

Det deltok  27 startende  ekvipasjer.
 
 3 ekvipasjer gikk feilfritt og disse fikk dermed  50 bonuspoeng.

15 ekvipasjer kom gjennom og 12 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ketlin Jonassen med Jonnas gikk  feilfritt og de fikk sitt 3 opprykks napp
og dermed er de i klasse STOR 2.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Rocky 2.40 meter pr sekund

Klasse mellom: Torkild 3.73 meter pr sekund

Klasse Stor:  Win 5.14 meter pr sekund



Resultater respitt nr 11 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Dewey Stor
3
43.14 0 0 0 0.33.18 9.96 177
2 Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
52.06 0 0 0 0.45.97 6.09 157
3 Rune Monsen Athena Stor
3
43.14 0 0 0 0.37.81 5.33 137
4 Johnny Aas Cindy Stor
3
43.14 F 0 5 0.30.18 12.96 77
5 Jan Haukeland Monty Stor
3
43.14 F 0 5 0.30.78 12.36 67
6 Klara Halvorsen Dizel Stor
1
52.06 F 0 5 0.41.79 10.27 57
7 Jan Haukeland Kim Stor
3
43.14 V 0 5 0.34.12 9.02 47
8 Anders Lædre Torkild Mellom
2
47.18 V 0 5 0.40.46 6.72 42
9 Kristine S. Nylund Bibbi Mellom
2
47.18 V 0 5 0.41.25 5.93 37
10 Jan Haukeland Win Stor
2
47.18 F-F 0 10 0.29.37 17.81 32
  Marianne Zazzera Amy Stor
1
52.06 F-F 0 10 0.39.75 12.56 27
  Rune Monsen Kasanga Senior
3
43.14 F-F 0 10 0.36.28 6.86 27
  Rune Monsen Pearl Stor
1
52.06 F-F-V 0 15 0.38.97 13.09 27
  Carina Busch Rocky Liten
1
52.06 V 10.72 15.72 1.02.78 Over 27
  Marit Wang Leah Stor
1
52.06 F-F-F-V 11.91 31.91 1.03.97 Over 27
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten
2
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom
2
Disk            
  Camilla Arnesen Zorba Mellom
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Mariann Sande Tuxi Stor
1
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Marit Bjelland Zita Stor
1
Disk            
  Maia Fossum Kahrma Stor
3
Disk            
  Eivind Fossum Tara Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor
3
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
                     
                     
                     
                     

 

Vinner av årets 11. konkurranse ble

Eivind Bredo Fossum og Dewey

Vi gratulerer.
 

 

   

Tilbake