Sør Rogaland Brukshund klubb

 

Opprykk  til høyere klasser innen SBK`s respitt - konkurranser.

2010


Norsk Kennel Klubb har forandret reglene reglene pr. 1. januar 2010
og SBK følger disse forandringene.

Se regler for respitt

Man får opprykk i kl 1 ved at man går feilfrie løp med 0 feilpoeng.
3 opprykk må til i klasse 1 for at ekvipasjen / hund er i klasse 2.
 

Man får opprykk i klasse 2 ved at man går feilfrie løp med 0 feilpoeng.
5 opprykk må til i klasse 2 for at ekvipasjen / hunden er i klasse 3.
 

Det er kun resultater i klubbens respitt konkurranser som kvalifiserer til opprykk
etter vedtak i agility utvalget i 2006, men hunden skal alltid gå i den klassen den går i
på offisielle konkurranser


Klassen den enkelte konkurrerer i:

Stor 3

NAVN HUND KLASSE
Rune Monsen Kasanga Klasse stor 3
Jan Haukeland Kim Klasse stor 3
Eivind Fossum og Maja Tara Klasse stor 3
Stig Magne Loftheim Pluto Klasse stor 3
Hans Valter Jensen Tessie Klasse stor 3
Ingunn Hognestad Tirill Klasse stor 3
Kine Eimhjellen Mira Klasse stor 3
Kristin Monsen Athena Klasse stor 3
Synnøve Berntsen Zeppelin Klasse stor 3
Marit Wang Ben Klasse stor 3
Mikal Hafsahl Emma Klasse stor 3
Ghita og Eivind Fossum Dewey Klasse stor 3
Kine Eimhjellen Pluto Klasse stor 3
Jan Haukeland Duke Monty Klasse stor 3
Johnny Aas Cindy Klasse stor 3
Maia Fossum Karma Klasse stor 3
Annie Landgraff Twiggy Klasse stor 3
Sasha Andersen Meta Klasse stor 3
     


Mellom  3

NAVN HUND KLASSE
Anja Løvås Helle Pirat Klasse mellom 3
Anders Lædre Torkild Klasse mellom 3
     

 

Liten 3

NAVN HUND KLASSE
Kristine Egelandsdal Lille My Klasse liten 3
     
     

 


 

Stor 2

NAVN HUND KLASSE
Maren Jensen Eyza Klasse stor 2
Stig Magne Loftheim Diva Klasse stor 2
Catrine Einrem Melissa Klasse stor 2
Wigdis Lund Sasha Klasse stor 2
Annie Landgraff Timmy Klasse stor 2
Jan Haukeland Win Klasse stor 2
Ketlin Jonassen Jonnas Klasse stor 2
Kristin og Rune Monsen Pearl Klasse stor 2
 

 

Mellom  2

NAVN HUND KLASSE
Kristin og Rune Monsen Kiara Klasse mellom 2
Kristine S Nylund Bibbi Klasse mellom 2
Anja Løvås Maia Klasse mellom 2
     
     

 

Liten 2

NAVN HUND KLASSE
     
Jeanette Hiim Egeland Anna Klasse liten 2
Bente Jonassen Dina Klasse liten 2
     

 


 

Stor 1

NAVN HUND KLASSE
Siri Linn Bjørnevang Duddy Klasse stor 1
Alice Clavier Iua Klasse stor 1
Maren M Jensen Urza Klasse stor 1
Marit Øvrebø Nemo Klasse stor 1
Anne Sofie Kierulf Boscha Klasse stor 1
Arild Johnsen Suzie Klasse stor 1
Kjersti Nærum Elise Klasse stor 1
Silje Kristin Eiane Mambo Klasse stor 1
Klara Halvorsen Dizel Klasse stor 1
Marianne Zazzera Amy Klasse stor 1
Isabella Simonsen Bella Klasse stor 1
Hans Valter Jensen Kate Klasse stor 1
Line J Borgen Daisy Klasse stor 1

  Marit Bjelland

Zita Klasse stor 1

Marit Wang

Leah Klasse stor 1
Mariann Sande Tuxi Klasse stor 1
Ingve Helgesen Aron Klasse stor 1
Kine Eimhjellen Tine Klasse stor 1
Camilla Gundersen Charlie Klasse stor 1
Camilla Arnesen Zita Klasse stor 1
Maren Gilje Løland Felix Klasse stor 1
Cecilie Pollestad Ozzie Klasse stor 1

 

Mellom  1

NAVN HUND KLASSE
     
Camilla Hiim Egeland Lady Klasse mellom 1
Kristin Skogen Miro Klasse mellom 1
Camilla Arnesen Zorba Klasse mellom 1
Kristine Sunde Madsen Bixie Klasse mellom 1
A    

 

Liten 1

NAVN HUND KLASSE
Anja Løvås Maia Klasse liten 1
Anna ? Primus Klasse liten 1
Bertha S Larsen Ronja Klasse liten 1
Sanna Barstad Pippi Klasse liten 1
Carina Busch Rocky Klasse liten 1
Kristine Rimestad Kira Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Tricky Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Aqua Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Shakira Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Lita Klasse liten 1
Anita Jansen Zeppelin Klasse liten 1
Rine M Fjellanger Bobsey Raketten Klasse liten 1
Cathrine Eimren Samira Klasse liten 1
Irene Undheim Ida Klasse liten 1
Trine Fløtre Ralph Klasse liten 1
Anja Løvås Leah Klasse liten 1
Bente Jonassen Kajsa Klasse liten 1
     
     
     

 




Veien videre oppover for den enkelte som ikke er rykket
opp i klasse 3 og som for tiden er aktiv i agility miljøet

 

Kristine Egelandsdal og Lille My

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 7 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 13 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 27 / 2009 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 28 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 36 / 2009 0 3 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 9 / 2010 0 3 plass Tredje opprykk til kl 3
Respitt 4 / 2010 0 1 plass Fjerde opprykk til kl 3
Respitt 6 / 2010 0 2 plass Rykket opp i klasse 3

 


 

Anders Lædre og Torkild

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 17 / 2009 5 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 19 / 2009 5 2 plass Andre opprykk til kl 2
Rykket opp offisielt Karmøy 26.9.2009   Rykket opp i klasse 2
Respitt 23 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 12 / 2010 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 6 / 2010 0 3 plass Tredje opprykk til kl 3
Respitt 14 / 2010 0 5 plass Fjerde opprykk til kl 3
Respitt 15 / 2010 0 1 plass Rykket opp i klasse 3

 

 


 

Cathrine Einrem og Melissa
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 13 / 2005 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 1 / 2006 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 4 / 2007 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 17 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 3
       
       

 

 


Klara Halvorsen og Diezel

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 24 / 2009

0

3 plass

Første opprykk til kl 2

       
       
       

 

 


 

Kristin og Rune Monsen og Kiara

Opprykk til høyere klasser
 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2007 

       0  ( Kristin )

1 plass Første opprykk til klasse 2
Respitt 5 / 2007

5  ( Rune )

3 plass Andre opprykk til klasse 2
Respitt 34 / 2008

0  ( Rune )

1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 1 / 2010

0  ( Rune )

5 plass Første opprykk tilklasse3
       
       
       

 


 

Rune Monsen og Pearl

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 30 / 2009

0

1 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 2 / 2010

0

1 plass

Andre opprykk til kl 2

Respitt 20 / 2010

0

1 plass

Rykket opp i klasse 2

Respitt 30 / 2010

0

3 plass

Første opprykk til kl 3

       
       
       

 


Camilla Arnesen og Zorba

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 9  / 2010 0 2 plass Første opprykk til kl 2
       
       
       
       
       

 


 

Bente Jonassen og Dina

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2009 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 36 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2

Respitt 2 / 2010

0

2 plass

Rykket opp til klasse 2

Respitt 8 / 2010 0 5 plass Første opprykk til kl 3

Respitt 30 / 2010

0

4 plass

Andre opprykk til kl 3

       
       
       

 

 


 

Sasha Andersen og Meta

Opprykk til høyere klasser
 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 1 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 8 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 11 / 2009 0 1 plass Rykket opp i klasse 2

Respitt 30 / 2009

0

2 plass

Første opprykk til kl 3

Respitt 35 / 2009 0 2 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 7 / 2010 0 2 plass Tredje opprykk til kl 3
Rykket opp offisielt våren 2010       Rykket opp i klasse 3
       

 


 

Anja Løvås og Maia

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 12 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 24 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 15 / 2010 0 5 plass Rykket opp i klasse 2
       
       

 


Annie Landgraff og Timmy

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoengtotalt       Plass Kommentar
Respitt 21 / 2007 5 2 plass Førte opprykk til kl 2
 Bergen 14.6.2009  Rykket opp i offisielle konkurranser Rykket opp til kl 2
       
       

 


 


 

Kristine Skogen og Miro

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 


 

Jan Haukeland og Win
 

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 10 / 2009 5 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 21 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 29 / 2009 5 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 14 / 2010 0 1 plass Første opprykk til kl 3

Respitt 30 / 2010

0

1 plass

Andre opprykk til kl 3

       
       

 


Isabelle Simonsen og Bella
 

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 16 / 2009 5 3 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 


 


Ketlin Jonassen og Jonnas

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoengtotalt Plass Kommentar
Respitt 21 / 2009 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 10 / 2010 0 4 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 11 / 2010 0 2 plass Rykket opp i kl 2
       
       
       

 


Anita Jansen og Zeppelin

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 21 / 2009 0,08 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 15 / 2010 0 3 plass Andre opprykk til kl 2
       
       

 


 

Kristine S Nylund og Bibbi

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 32 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 35 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 36 / 2009 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
       
       
       
       
       

 


Carina Busch og Rocky

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 1 / 2010 0 4 plass Første opprykk til kl 2
       
       
       
       
       

 


Marit Bjelland og Zita

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 20 / 2010 0 3 plass Første opprykk til kl 2
       
       
       
       
       

 


 

Marit Wang og Leah

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 24 / 2010 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 25 / 2010 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
       
       
       
       
       

 

 


 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 

 


 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 


 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 


 


Jeanette Hiim Egeland og Anna
 

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 7 / 2003

0

2 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 9 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Jærutstillingen 12.4.03 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
SBK 16.5.2004 0 3 plass Første opprykk til kl 3
       

 

 

 

Listen vil bli oppdatert etter alle respitt konkurranser dersom noen kvalifiserer seg for opprykk

Sør Rogaland Brukshund Klubb

Agility gruppen 2009

Kontaktperson:

Jan Haukeland,

Tlf 51 88 15 81 eller mobil 906 60027

E-post: haukejan@online.no

 


Tilbake