Respitt nr 9 / 2009

Avholdt søndag 22.3.2009

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den niende
av 36 konkurranser for året 2009.

Denne niende konkurransen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Det var utrolig å se så mange nybegynnere på og rundt banen og alle som hadde vært på
videregående agility kurs i helgen brukte respitten som en avslutning
 Dette lover godt for fremtiden og vi ser på treningene at agility er i fremmarsj også
her hos oss.

Dommer  denne gang var Eivind Fossum som hadde med seg en grei bane.

Banen var denne gang  på 147 meter

Det deltok HELE  31 startende  ekvipasjer og dette tror jeg er rekord med startende i konkurransens
snart 10 årige historie i klubben .
 
 Kun 2 ekvipasje gikk feilfritt og fikk dermed  50 bonuspoeng.

11 ekvipasjer kom gjennom og 20 ekvipasjer disket.

OBS - OBS Alle de nye må huske å skrive på sitt eget ETTERNAVN


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Foxy 3.02 meter pr sekund

Klasse mellom: Ingen mellom hund deltok

Klasse Stor:  Tara 4.50 meter pr sekund



Resultater respitt nr 9 / 2009

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Tara Stor
3
49.00 0 0 0 0.32.66 16.34 181
2 Hans V Jensen Tessie Stor
3
49.00 0 0 0 0.33.66 15.34 161
3 Kristine Monsen Athena Stor
3
49.00 F 0 5 0.39.61 9.86 91
4 Kine Eimhjellen Mira Stor
3
49.00 F 0 5 0.39.57 9.43 81
5 Anni Landgraf Tviggy Stor
2
53.45 V 0.06 5.06 0.53.52 Over 71
6 Tommy Johansen Foxi Liten
1
65.33 V-F 0 10 0.48.59 16.48 61
7 Maia Fossum Kahrma Stor
2
53.45 V-V 0 10 0.48.06 5.43 51
8 Jan Haukeland Ben Stor
3
49.00 F-F-V 0 15 0.39.65 9.35 46
9 Jan Haukeland Monty Stor
2
53.45 F-F-V-F 0 20 0.38.52 14.93 41
10 Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
58.80 F-V-V 18.95 33.95 1.17.75 Over 36
11 Kristine Bixie Mellom
1
62.55 V-F 28.59 38.59 1.31.15 Over 31
  Eivind Fossum Dewey Stor
3
Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor
2
Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Sasha Andersen Meta Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
1
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Anni Landgraf Timmy Stor
1
Disk            
  Klara Halvorsen Diesel Stor
1
Disk            
  Marit Wang Win Stor
1
Disk            
  Marianne Zazzera Amy Stor
1
Disk            
  Isabella ???? Bella Stor
1
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten
1
Disk            
  Kristin Monsen Kiara Mellom
2
Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Elisabeth Johansen Fast Liten
1
Disk            
  Carina Busch Rocky Liten
1
Disk            
  Kristine Kira Liten
1
Disk            

 

Vinner av årets 9 konkurranse ble

Eivind Bredo Fossum og Tara

Vi gratulerer.
 


Tilbake

Til toppen av siden...