Respitt nr 4 / 2009

Avholdt søndag 1.2.2009

 Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den fjerde
av 36 konkurranser for året 2009

Den fjerde konkurransen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Det var utrolig morro å se så mange nybegynnere på og rundt banen. Dette lover godt
for fremtiden

Dommer  denne gang var også Johnny Aas som hadde satt sammen 2 fine baner

Banen var denne gang  på 125 meter

Det deltok 24 startende  ekvipasjer.
 
 8 ekvipasje gikk feilfritt og fikk dermed  50 bonuspoeng. 

13 ekvipasjer kom gjennom og 11 ekvipasjer disket.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Dina 2.85 meter pr sekund

Klasse mellom: Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor:  Kim 4.08 meter pr sekund



Resultater respitt nr 4 / 2009

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Johnny Aas Cindy Stor
1
45.45 0 0 0 0.31.50 13.95 174
2 Bente Jonassen Dina Liten
1
55.55 0 0 0 0.43.71 11.84 154
3 Eivind Fossum Tara Stor
3
41.66 0 0 0 0.31.34 10.32 134
4 Rune Monsen Kasanga Stor
3
41.66 0 0 0 0.32.21 9.45 124
5 Rune Monsen Athena Stor
3
41.66 0 0 0 0.33.05 8.61 114
6 Marit Wang Kim Stor
3
41.66 0 0 0 0.34.25 7.41 104
7 Kine Eimhjellen Mira Stor
3
41.66 0 0 0 0.36.84 4.82 94
8 Maia Fossum Karma Stor
2
45.45 0 0 0 0.41.33 4.12 89
9 Jan Haukeland Kim Stor
3
41.66 F 0 5 0.30.60 11.06 34
10 Jan Haukeland Ben Stor
3
41.66 F 0 5 0.31.15 10.51 29
11 Marit Wang Ben Stor
3
41.66 V 0 5 0.35.03 6.63 24
12 Maren Jensen Urza Stor
1
50.00 F-F-V 0 15 0.38.78 11.22 24
 13 Tommy Johansen Foxi Liten
1
55.55 F-V-V 0 15 0.53.55 2.33 24
  Camilla Arnesen Zorba Mellom
1
Disk            
  Anders Lædre Torkild Mellom
1
Disk            
  Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
Disk            
  Arild Johansen Suzie Stor
1
Disk            
  Marit Wang Win Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
1
Disk            
  Anni Landgraf Timmy Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor
2
Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor
3
Disk            
  Sasha Andersen Meta Stor
1
Disk            

 

Vinner av årets 4 konkurranse ble

Johnny Aas og Zindy

Vi gratulerer.
 


Tilbake

Til toppen av siden...