Respitt nr 28 / 2009
 

Avholdt søndag 25.10.2009

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den
28. av 36 konkurranser for året 2009.

Denne 28. konkurransen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Johnny Aas som hadde satt en grei bane.

Banen var denne gang  på  145 meter

Det deltok 31 startende  ekvipasjer .
 
  5 ekvipasje gikk feilfritt og  disse fikk 50 bonuspoeng.

15 ekvipasjer kom gjennom banen og 16 ekvipasjer disket
 


 

Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.02 meter pr sekund

Klasse mellom: Kiara 4.71 meter pr sekund ( Rune )

Klasse Stor:  Cindy 5.16  meter pr sekund



Resultater respitt nr 28 / 2009

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
2
58.00 0 0 0 0.36.06 21.94 181
2 Johnny Aas Cindy Stor
3
48.33 0 0 0 0.28.07 20.27 161
3 Eivind Fossum Tara Stor
3
48.33 0 0 0 0.28.69 19.64 141
4 Hans V Jensen Tessie Stor
3
48.33 0 0 0 0.32.44 15.89 131
5 Kine Eimhjellen Mira Stor
3
48.33 0 0 0 0.34.40 13.93 121
6 Bente Jonassen Dina Liten
1
64.44 V 0 5 0.40.50 23.94 61
7 Rune Monsen Kiara Mellom
2
54.71 F 0 5 0.30.78 23.93 51
8 Jan Haukeland Kim Stor
3
48.33 F 0 5 0.28.80 19.53 46
9 Rune Monsen Pearl Stor
1
58.00 V 0 5 0.41.62 16.38 41
10 Anni Landgraf Twiggy Stor
3
48.33 V 0 5 0.46.03 2.30 36
11 Helen Tjora Viana Stor
1
58.00 F 0 5 0.56.48 1.52 31
12 Ingvar Frahm Jensen Aqua Liten
1
64.44 F-F 0 10 0.42.66 21.78 31
13 Elisabeth Johansen Foxi Liten
1
64.44 V-V 0 10 0.49.66 14.78 31
14  Jan Haukeland Win Stor
1
58.00 F-F-F-F 0 20 0.35.34 22.66 31
15 Kine Eimhjellen Tine Stor
1
58.00 F-F-F-V 0 20 0.44.88 13.12 31
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom
1
Disk            
  Kristine S Nylund Bibi Mellom
1
Disk            
  Tommy Johansen Fast Liten
1
Disk            
  Rune Monsen Ursa Stor
1
Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor
1
Disk            
  Lili Frahm Jensen Biko Stor
1
Disk            
  Marit Bjelland Zita Stor
1
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Anni Landgraf Timmy Stor
2
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor
3
Brutt            
  Jan Haukeland Monty Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor
3
Disk            
  Maia Fossum Kahrma Stor
3
Disk            

 

Vinner av årets 28. konkurranse ble

Kristine Egelandsdal og Lille My

Vi gratulerer

             

                

 Bildet er fra klubbens treningsområde

Tilbake