Respitt nr 27 / 2009
 

Avholdt søndag 25.10.2009

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den
27. av 36 konkurranser for året 2009.

Denne 27. konkurransen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Johnny Aas som hadde satt en grei bane.

Banen var denne gang  på  140 meter

Det deltok 28 startende  ekvipasjer .
 
  4 ekvipasje gikk feilfritt og  disse fikk 50 bonuspoeng.

14 ekvipasjer kom gjennom banen og 14 ekvipasjer disket
 


 

Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 3.35 meter pr.sekund

Klasse mellom: Kiara 3.98 meter pr sekund

Klasse Stor:  Kim 4.72  meter pr sekund



Resultater respitt nr 27 / 2009

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
1
62.22 0 0 0 0.41.78 20.44 178
2 Elisabeth Johansen Foxi Liten
1
62.22 0 0 0 0.43.90 18.32 158
3 Hans V Jensen Tessie Stor
3
46.66 0 0 0 0.35.21 11.45 138
4 Ingvar Frahm Jensen Aqua Liten
1
62.22 0 0 0 0.53.65 8.57 128
5 Anni Landgraf Timmy Stor
2
50.90 0 2.09 2.09 0.53.00 Over 68
6 Eivind Fossum Tara Stor
3
46.66 F 0 5 0.33.44 13.22 58
7 Eivind Fossum Dewey Stor
3
46.66 F 0 5 0.33.78 12.88 48
8 Marit Bjelland Zita Stor
1
56.00 F-V 0 10 0.50.41 5.59 43
9 Rune Monsen Kiara Mellom
2
52.83 F-F-F 0 15 0.35.09 17.74 38
10 Jan Haukeland Ben Stor
3
46.66 F-F-F 0 15 0.32.03 14.63 33
11 Jan Haukeland Monty Stor
3
46.66 F-F-V 0 15 0.33.22 13.44 28
12 Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
49.12 F-F-V 0 15 0.45.35 3.77 28
13 Jan Haukeland Kim Stor
3
46.66 F-F-F-F 0 20 0.29.62 17.04 28
14  Anni Landgraf Twiggy Stor
3
46.66 F-F 13.34 23.34 1.00.00 Over 28
  Anita Jansen Zeppelin Liten
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Tommy Johansen Fast Liten
1
Disk            
  Camilla Hiim Egeland Lady Mellom
1
Disk            
  Kristine S Nylund Bibi Mellom
1
Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom
1
Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor
1
Disk            
  Rune Monsen Ursa Stor
1
Disk            
  Helen Tjora Viana Stor
1
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
1
Disk            
  Maia Fossum Kahrma Stor
3
Disk            
  Kine Eimhjellen Mira Stor
3
Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor
3
Disk            

 

Vinner av årets 27. konkurranse ble

Kristine Egelandsdal og Lille My.

Med dette løpet rykket ekvipasjen opp i klasse liten 2

Vi gratulerer

             

            

 Bildet er fra klubbens treningsområde

Tilbake