Respitt nr 17 / 2009
 

Avholdt mandag 22.6.2009

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den 17.
av 36 konkurranser for året 2009.

Denne 17. konkurransen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var også Jan Haukeland men nytt denne gang var at agility utvalget har vedtatt at for 2010 skal det
inviteres med nye dommere til respitten.
Maia Fossum er en av disse og denne gang fikk hun tegne begge banene og hun  var med som
dommerelev og hun dømte alle Jan`s løp samt noen andre i tillegg.
Banen som hun hadde satt opp bød på noen utfordringer.

Banen var denne gang  på  145 meter

Det deltok 27 startende  ekvipasjer .
 
 Kun 1 ekvipasje gikk feilfritt og denne fikk 50 bonuspoeng.
 


 

Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Fast 2.95 meter pr sekund ( Tommy )

Klasse mellom: Torkild 3.54 meter pr sekund

Klasse Stor:  Cindy 4.89  meter pr sekund



Resultater respitt nr 17 / 2009

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Tommy Johansen Fast Liten
1
64.44 0 0 0 0.49.14 15.30 179
2 Anders Lædre Torkild Mellom
1
61.70 V 0 5 0.40.86 20.84 109
3 Johnny Aas Cindy Stor
3
48.33 F 0 5 0.29.60 18.73 89
4 Maia Fossum Kahrma Stor
2
52.72 F 0 5 0.34.54 18.18 79
5 Hans V Jensen Tessie Stor
3
48.33 F 0 5 0.31.30 17.03 69
6 Rune Monsen Kasanga Stor
3
48.33 F 0 5 0.32.76 15.57 59
7 Eivind Fossum Tara Stor
3
48.33 F 0 5 0.33.40 14.93 49
8 Ingvar Frahm Jensen Tricky Liten
1
64.44 V 0 5 0.52.24 12.20 44
9 Kine Eimhjellen Mira Stor
3
48.33 F 0 5 0.37.02 11.31 39
10 Hans V Jensen Kate Stor
1
58.00 F-F 0 10 0.36.13 21.87 34
11 Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
58.00 F-V 0 10 0.44.25 13.75 29
12 Jan Haukeland Monty Stor
3
48.33 F-F-F 0 15 0.34.57 13.76 29
13 Isabelle Simonsen Bella Stor
1
58.00 F-F-V-V 0 20 0.49.06 8.94 29
  Ingvar Frahm Jensen Shakira Liten
1
Disk            
  Ingvar Frahm Jensen Lita Liten
1
Disk            
  Kristine Rimestad Kira Liten
1
Disk            
  Elisabeth Johansen Foxy Liten
1
Disk            
  Marit Wang Win Stor
1
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
1
Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor
3
Disk            
  Sasha Andersen Meta Stor
2
Disk            
  Kristin  Monsen Athena Stor
3
Disk            
  Klara Halvorsen Dizel Stor
1
Disk            
  Kristine S Nylund Bibbie Mellom
1
Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten
1
Disk            
  Ingvar Frahm Jensen Aqua Liten
1
Disk            

 

Vinner av årets 17. konkurranse ble

Tommy Johansen og Fast

Vi gratulerer.
 

  

 

Tilbake