Respitt nr 16 / 2009
 

Avholdt søndag 7.6.2009

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den 16.
av 36 konkurranser for året 2009.

Denne 16. konkurransen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var også Johnny Aas som hadde satt en bane som bød på noen utfordringer.

Banen var denne gang  på  126 meter

Det deltok 27 startende  ekvipasjer .
 
 Kun 2 ekvipasje gikk feilfritt og disse fikk 50 bonuspoeng.
 

OBS - OBS Alle de nye må huske å skrive på sitt eget ETTERNAVN


 

Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Ronja 3.15 meter pr sekund

Klasse mellom: Ingen mellom hund kom i mål.

Klasse Stor:  Win 4.74  meter pr sekund ( Jan )



Resultater respitt nr 16 / 2009

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Ben Stor
3
42.00 0 0 0 0.27.69 14.31 177
2 Anni Landgraf Tviggy Stor
2
45.81 0 0 0 0.45.75 0.06 157
3 Isabelle Simonsen Bella Stor
1
50.40 F 0 5 0.31.78 18.62 87
4 Bertha S Larsen Ronja Liten
1
56.00 F 0 5 0.40.00 16.00 77
5 Johnny Aas Cindy Stor
3
42.00 V 0 5 0.27.88 14.15 67
6 Maia Fossum Kahrma Stor
2
45.81 F 0 5 0.32.19 13.62 57
7 Marit Wang Ben Stor
3
42.00 V 0 5 0.32.56 9.44 47
8 Eivind Fossum Dewey Stor
3
42.00 F-F 0 10 0.28.44 13.56 42
9 Marit Wang Win Stor
1
50.4084 F-F-V 0 15 0.32.56 17.84 37
10 Eivind Fossum Tara Stor
3
42.00 F-V-V 0 15 0.32.15 9.85 32
11 Kristin Monsen Pearl Stor
1
50.40 F-V-V 0 15 0.48.81 1.59 27
12 Jan Haukeland Win Stor
1
50.40 F-F-F-F-F 0 25 0.26.56 23.84 27
13 Anita Hanssen Mimi Stor
1
50.40 F-F 46.54 56.44 1.36.94 Over 27
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Hans V Jensen Tessie Stor
3
Disk            
  Sasha Andersen Meta Stor
2
Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor
3
Disk            
  Rune Monsen Kasanga Stor
3
Disk            
  Kristin  Monsen Athena Stor
3
Disk            
  Rune  Monsen Athena Stor
3
Disk            
  Anni Landgraf Timmy Stor
1
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Kristine S Nylund Bibbie Mellom
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Elisabeth Johansen Fast Liten
1
Disk            
  Tommy Johansen Fast Liten
1
Disk            
  Kine Eimhjellen Mira Stor
3
Disk            

 

Vinner av årets 16 konkurranse ble

Jan Haukeland og Ben

Vi gratulerer.
 

  

 

Tilbake