Respitt nr 14 / 2009
 

Avholdt søndag 4.5.2009

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den 14.
av 36 konkurranser for året 2009.

Denne 14. konkurransen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Det var utrolig å se så mange nybegynnere på og rundt banen.

 Dette lover godt for fremtiden og vi ser på treningene at agility er i fremmarsj også
her hos oss og mange av de nye utøverne viser en betydelig fremgang.

Dommer  denne gang var også Marit Wang som hadde satt en bane som bød på noen utfordringer.

Banen var denne gang  på  135 meter

Det deltok 21 startende  ekvipasjer i et vær med vind og regn .
 
 3 ekvipasje gikk feilfritt og fikk dermed  50 bonuspoeng.
 

OBS - OBS Alle de nye må huske å skrive på sitt eget ETTERNAVN


 

Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Fast 3.02  meter pr sekund ( Tommy )

Klasse mellom: Bibbi 3.20 meter pr sekund

Klasse Stor:  Ben 4.50 meter pr sekund ( Jan )



Resultater respitt nr 14 / 2009

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Ben Stor
3
45.00 0 0 0 0.29.94 15.06 171
2 Hans V Jensen Tessie Stor
3
45.00 0 0 0 0.30.18 14.82 151
3 Kine Eimhjellen Mira Stor
3
45.00 0 0 0 0.35.03 9.97 131
4 Klara Halvorsen Diesel Stor
1
54.00 V 0 5 0.37.22 16.78 71
5 Tommy Johansen Fast Liten
1
60.00 F 0 5 0.44.60 15.40 61
6 Jan Haukeland Kim Stor
3
45.00 V 0 5 0.31.41 13.59 51
7 Anni Landgraf Timmy Stor
1
54.00 V 0.22 5.22 0.54.22 Over 41
8 Kristine S Nylund Bibbie Mellom
1
57.44 V-V 0 10 0.42.13 15.31 36
9 Johnny Aas Cindy Stor
3
45.00 F-V 0 10 0.31.25 13.75 31
10 Jan Haukeland Monty Stor
3
45.00 F-F-F 0 15 0.30.32 14.68 26
11 Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
54.00 F-F-V 0 15 0.44.47 9.58 21
  Isabella Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
1
Disk            
  Anni Landgraf Tviggy Stor
2
Disk            
  Anita Hansen Mimi Stor
1
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Kristine Sunde Madsen Bixie Mellom
1
Disk            
  Kristine Rimestad Kira Liten
1
Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Tommy Johansen Foxi Liten
1
Disk            

 

Vinner av årets 14 konkurranse ble

Jan Haukeland og Ben

Vi gratulerer.
 

 

Tilbake