Respitt nr 13 / 2009

Avholdt søndag 4.5.2009

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den 13.
av 36 konkurranser for året 2009.

Denne 13. konkurransen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Det var utrolig å se så mange nybegynnere på og rundt banen.

 Dette lover godt for fremtiden og vi ser på treningene at agility er i fremmarsj også
her hos oss og mange av de nye utøverne viser en betydelig fremgang.

Dommer  denne gang var også Marit Wang som hadde satt en bane som bød på noen utfordringer.

Banen var denne gang  på  162 meter

Det deltok 20 startende  ekvipasjer i et vær med vind og regn .
 
 2 ekvipasje gikk feilfritt og fikk dermed  50 bonuspoeng.

Kun 6 ekvipasjer kom gjennom og 14 ekvipasjer disket.

Vinner respitt 13 ble en nybegynner, Kristine Egelandsdal og Lille My.

Monty rykket opp i klasse hopp 3 stor i Norhordland 4.5.09 og dermed er han oppe i klasse 3
i klubbens respitt !

OBS - OBS Alle de nye må huske å skrive på sitt eget ETTERNAVN


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 3.52  meter pr sekund

Klasse mellom: Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor:  Monty 4.35 meter pr sekund



Resultater respitt nr 13 / 2009

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
1
72.00 0 0 0 0.45.91 26.09 170
2 Hans V Jensen Tessie Stor
3
54.00 0 0 0 0.39.65 14.35 150
3 Jan Haukeland Ben Stor
3
54.00 V 0 5 0.44.41 9.59 80
4 Kine Eimhjellen Mira Stor
3
54.00 F 0 5 0.46.81 7.19 70
5 Jan Haukeland Monty Stor
3
54.00 F-F-F-V 0 20 0.37.19 16.81 60
6 Hans V Jensen Kate Stor
1
64.80 F-F-F-F-V 0 25 0.47.81 16.99 50
  Tommy Johansen Fast Liten
1
Disk            
  Tommy Johansen Foxi Liten
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor
2
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
1
Disk            
  Isabella Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Anni Landgraf Tviggy Stor
2
Disk            
  Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
Disk            
  Klara Halvorsen Diesel Stor
1
Disk            
  Anni Landgraf Timmy Stor
1
Disk            
  Kristine Rimestad Kira Liten
1
Disk            
  Kristine Sunde Madsen Bixie Mellom
1
Disk            
  Kristine S Nylund Bibbie Mellom
1
Disk            

 

Vinner av årets 13 konkurranse ble

Kristine Egelandsdal og Lille My

Vi gratulerer.
 

 

Tilbake

Til toppen av siden...