Respitt nr 12 / 2009

Avholdt søndag 19.4.2009

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den tolvte
av 36 konkurranser for året 2009.

Denne tolvte konkurransen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Det var utrolig å se så mange nybegynnere på og rundt banen.

 Dette lover godt for fremtiden og vi ser på treningene at agility er i fremmarsj også
her hos oss og mange av de nye utøverne viser en betydelig fremgang.

Dommer  denne gang var også Erling Eimhjellen som hadde satt en bane godt tilpasset klubbens nybegynnere.

Banen var denne gang  på  142 meter

Det deltok HELE  33 startende  ekvipasjer og dette tror jeg er rekord med startende i konkurransenes
snart 10 årige historie i klubben .
 
 6 ekvipasje gikk feilfritt og fikk dermed  50 bonuspoeng.

21 ekvipasjer kom gjennom og 12 ekvipasjer disket.

Vinner respitt 12 ble Johnny Aas og Cindy som ENDELIG rykket opp i klasse STOR 3

Nr 3 ble Maia Fossum og Karma som gikk feilfritt og dermed fikk andre opprykk til klasse stor 3

OBS - OBS Alle de nye må huske å skrive på sitt eget ETTERNAVN


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Fast 3.72  meter pr sekund  ( Tommy )

Klasse mellom: Bixi 1.75 meter pr sekund

Klasse Stor:  Kim 5.55 meter pr sekund



Resultater respitt nr 12 / 2009

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Johnny Aas Cindy Stor
2
51.63 0 0 0 0.27.44 24.19 183
2 Jan Haukeland Ben Stor
3
47.33 0 0 0 0.27.37 19.96 163
3 Maia Fossum Kahrma Stor
2
51.63 0 0 0 0.32.08 19.55 143
4 Sasha Andersen Meta Stor
2
51.63 0 0 0 0.32.46 19.17 133
5 Eivind Fossum Dewey Stor
3
47.33 0 0 0 0.28.43 18.90 123
6 Hans V Jensen Tessie Stor
3
47.33 0 0 0 0.32.24 15.09 103
7 Tommy Johansen Fast Liten
1
63.11 F 0 5 0.38.08 25.03 53
8 Eivind Fossum Tara Stor
3
47.33 F 0 5 0.32.08 15.25 48
9 Marit Wang Ben Stor
3
47.33 F 0 5 0.37.75 9.58 43
10 Jan Haukeland Kim Stor
3
47.33 F-F 0 10 0.25.57 21.76 38
11 Ingvar Frahm Jensen Tricky Liten
1
63.11 F-V 0 10 0.53.19 9.92 33
12 Anni Landgraf Tviggy Stor
2
51.63 F-F 0 10 0.45.03 6.60 33
13 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
1
63.11 F-V 1.43 11.43 0.64.54 Over 33
14 Jan Haukeland Monty Stor
2
51.63 F-F-F 0 15 0.26.97 24.66 33
15 Elisabeth Johansen Foxy Liten
1
63.11 F-V-V 0 15 0.62.04 1.07 33
16 Jan Haukeland Win Stor
1
56.80 F-F-F-F 0 20 0.28.06 28.74 33
17 Marit Wang Win Stor
1
56.80 F-F-F-F 0 20 0.33.46 23.34 33
18 Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
56.80 F-F-F-F 0 20 0.56.59 0.21 33
19 Kristine Sunde Madsen Bixie Mellom
1
60.42 F-V-V 20.40 35.40 1.20.82 Over 33
20 Ingvar Frahm Jensen Aqua Liten
1
63.11 F-V-V 24.84 39.84 1.27.95 Over 33
21 Kirsten Bruns Phoebe Mellom
1
60.42 F-F-F-F-F-F-F-F-F-F-V 53.21 108.21 1.53.63 Over 33
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Line Ingwardo Borgen Daisy Stor
1
Disk            
  Kristine S Nylund Bibbie Mellom
1
Disk            
  Lene K Wilhelmsen Susi Mellom
1
Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom
1
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Klara Halvorsen Diesel Stor
1
Disk            
  Anni Landgraf Timmy Stor
1
Disk            
  Kristine Monsen Athena Stor
3
Disk            
  Kine Eimhjellen Mira Stor
3
Disk            
  Isabella Simonsen Bella Stor
1
Disk            

 

Vinner av årets 12 konkurranse ble

Johnny Aas og Cindy

Vi gratulerer.
 

 

Tilbake

Til toppen av siden...