Respitt nr 11 / 2009

Avholdt søndag 19.4.2009

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den ellevte
av 36 konkurranser for året 2009.

Denne ellefte konkurransen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Det var utrolig å se så mange nybegynnere på og rundt banen.

 Dette lover godt for fremtiden og vi ser på treningene at agility er i fremmarsj også
her hos oss og mange av de nye utøverne viser en betydelig fremgang

Dommer  denne gang var Erling Eimhjellen som hadde satt en bane godt tilpasset klubbens nybegynnere.

Banen var denne gang  på  131 meter

Det deltok HELE  32 startende  ekvipasjer og dette tror jeg er rekord med startende i konkurransenes
snart 10 årige historie i klubben .
 
 4 ekvipasje gikk feilfritt og fikk dermed  50 bonuspoeng.

21 ekvipasjer kom gjennom og 11 ekvipasjer disket.

Vinner respitt 11 ble Sasha Andersen og Meta som dermed rykket opp i klasse STOR 2

Nr 2 ble Kristine S Nylund og Bibbi som gikk feilfritt og dermed fikk første opprykk til klasse mellom 2

OBS - OBS Alle de nye må huske å skrive på sitt eget ETTERNAVN


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Dina 2.75 meter pr sekund

Klasse mellom: Maia 3.45 meter pr sekund

Klasse Stor:  Kim 4.76 meter pr sekund



Resultater respitt nr 11 / 2009

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Sasha Andersen Meta Stor
1
52.40 0 0 0 0.34,34 18.06 182
2 Kristine S Nylund Bibbie Mellom
1
55.74 0 0 0 0.40.41 15.33 162
3 Hans V Jensen Tessie Stor
3
43.66 0 0 0 0.33.10 10.35 142
4 Anni Landgraf Tviggy Stor
2
47.63 0 0 0 0.43.06 4.57 132
5 Johnny Aas Cindy Stor
2
47.63 F 0 5 0.29.56 18.07 72
6 Anja Løvås Maia Mellom
1
55.74 V 0 5 0.37.95 17.79 62
7 Jan Haukeland Kim Stor
3
46.33 F 0 5 0.27.51 16-05 52
8 Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
45.96 F 0 5 0.33.20 12.76 47
9 Kine Eimhjellen Mira Stor
3
43.66 F 4.17 9.17 0.47.83 Over 42
10 Jan Haukeland Ben Stor
3
43.66 F-F 0 10 0.29.97 13.69 37
11 Eivind Fossum Tara Stor
3
43.66 F-F 0 10 0.30.16 13.50 32
12 Bente Jonassen Dina Liten
1
58.22 F-F 0 10 0.47.65 10.57 32
13 Ingvar Frahm Jensen Tricky Liten
1
58.22 F-V 0 10 0.49.47 8.75 32
14 Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
52.40 V-V 4.15 14.15 0.56.55 Over 32
15 Maia Fossum Kahrma Stor
2
47.63 F-V-V 0 15 0.44.13 3.50 32
16 Kristine Sunde Madsen Bixie Mellom
1
55.74 V 10.05 15.05 1.05.79 Over 32
17 Jan Haukeland Monty Stor
2
47.63 F-F-F-F 0 20 0.28.99 20 32
18 Eivind Fossum Dewey Stor
3
43.66 F-F-F-V 0 20 0.30.79 12.87 32
19 Ingvar Frahm Jensen Aqua Liten
1
58.22 F-V 10-25 20.25 1.08.47 Over 32
20 Kirsten Bruns Phoebe Mellom
1
55.74 F-F-F-F 6.32 26.32 1.02.06 Over 32
21 Jan Haukeland Win Stor
1
52.40 F-F-F-F-F-F-V 0 35 0.37.03 15.37 32
  Isabella Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Kristine Monsen Athena Stor
3
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Marit Wang Win Stor
1
Disk            
  Anni Landgraf Timmy Stor
1
Disk            
  Klara Halvorsen Diesel Stor
1
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Line Ingwardo Borgen Daisy Stor
1
Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten
1
Disk            
  Tommy Johansen Fast Liten
1
Disk            
  Elisabeth Johansen Foxy Liten
1
Disk            

 

Vinner av årets 11 konkurranse ble

Sasha Andersen og Meta

Vi gratulerer.
 


Tilbake

Til toppen av siden...