Respitt nr 10 / 2009

Avholdt søndag 22.3.2009

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den tiende
av 36 konkurranser for året 2009.

Denne tiende konkurransen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Det var utrolig å se så mange nybegynnere på og rundt banen og alle som hadde vært på
videregående agility kurs i helgen brukte respitten som en avslutning
 Dette lover godt for fremtiden og vi ser på treningene at agility er i fremmarsj også
her hos oss.

Dommer  denne gang var også Eivind Fossum som hadde med seg en grei bane.

Banen var denne gang  på 139 meter

Det deltok HELE  31 startende  ekvipasjer og dette tror jeg er rekord med startende i konkurransens
snart 10 årige historie i klubben .
 
 Kun 2 ekvipasje gikk feilfritt og fikk dermed  50 bonuspoeng.

10 ekvipasjer kom gjennom og 21 ekvipasjer disket.

OBS - OBS Alle de nye må huske å skrive på sitt eget ETTERNAVN


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Rocky 2.66 meter pr sekund

Klasse mellom: Ingen mellom hund deltok

Klasse Stor:  Win 5.53 meter pr sekund ( Jan )



Resultater respitt nr 10 / 2009

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Kim Stor
3
46.33 0 0 0 0.27.00 19.33 181
2 Anni Landgraf Tviggy Stor
2
50.54 0 0 0 0.35.12 15.42 161
3 Marit Wang Win Stor
1
55.60 F 0 5 0.32.58 23.02 91
4 Marit Wang Ben Stor
3
46.33 V 0 5 0.29.21 17.12 81
5 Eivind Fossum Dewey Stor
3
46.33 V 0 5 0.31.00 15.33 71
6 Maia Fossum Kahrma Stor
2
50.54 F-F 0 10 0.32.06 18.48 61
7 Carina Busch Rocky Liten
1
61.77 V-V 0 10 0.52.15 9.27 51
8 Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
55.60 V-V 0 10 0.50.81 4.79 46
9 Jan Haukeland Monty Stor
2
50.54 F-F-F-F 0 20 0.25.54 25 41
10 Jan Haukeland Win Stor
1
55.60 F-F-F-F-F 0 25 0.25.10 30.05 36
  Kristine Monsen Athena Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor
3
Disk            
  Eivind Fossum Tara Stor
3
Disk            
  Tommy Johansen Foxi Liten
1
Disk            
  Kristine Sunde Madsen Bixie Mellom
1
Disk            
  Hans V Jensen Tessie Stor
3
Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor
2
Disk            
  Kine Eimhjellen Mira Stor
3
Disk            
  Sasha Andersen Meta Stor
1
Disk            
  Anni Landgraf Timmy Stor
1
Disk            
  Klara Halvorsen Diesel Stor
1
Disk            
  Marianne Zazzera Amy Stor
1
Disk            
  Isabella ???? Bella Stor
1
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
Disk            
  Kristin Monsen Kiara Mellom
2
Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten
1
Disk            
  Elisabeth Johansen Fast Liten
1
Disk            
  Kristine Rimestad Kira Liten
1
Disk            

 

Vinner av årets 10 konkurranse ble

Jan Haukeland og Kim

Vi gratulerer.
 


Tilbake

Til toppen av siden...