Sør Rogaland Brukshund klubb

 

Opprykk  til høyere klasser innen SBK`s respitt - konkurranser.

2009


Man får opprykk i kl 1 ved å bli blant de 3 første og med max 5.99 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hund er i klasse 2.
 

Man får opprykk i klasse 2 ved å bli blant de 3 første og med max 0 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hunden er i klasse 3.
 

Det er kun resultater i klubbens respitt konkurranser som kvalifiserer til opprykk
etter vedtak i agility utvalget i 2006, men hunden skal alltid gå i den klassen den går i
på offisielle konkurranser


Klassen den enkelte konkurrerer i:

Stor 3

NAVN HUND KLASSE
Rune Monsen Kasanga Klasse stor 3
Jan Haukeland Kim Klasse stor 3
Eivind Fossum og Maja Tara Klasse stor 3
Stig Magne Loftheim Pluto Klasse stor 3
Hans Valter Jensen Tessie Klasse stor 3
Ingunn Hognestad Tirill Klasse stor 3
Kine Eimhjellen Mira Klasse stor 3
Kristin Monsen Athena Klasse stor 3
Synnøve Berntsen Zeppelin Klasse stor 3
Marit Wang Ben Klasse stor 3
Mikal Hafsahl Emma Klasse stor 3
Ghita og Eivind Fossum Dewey Klasse stor 3
Kine Eimhjellen Pluto Klasse stor 3
Jan Haukeland Duke Monty Klasse stor 3
Johnny Aas Cindy Klasse stor 3
Maia Fossum Karma Klasse stor 3
Annie Landgraff Twiggy Klasse stor 3
     


Mellom  3

NAVN HUND KLASSE
Anja Løvås Helle Pirat Klasse mellom 3
     

 

Liten 3

NAVN HUND KLASSE
     
     

 


 

Stor 2

NAVN HUND KLASSE
Sasha Andersen Meta Klasse stor 2
Maren Jensen Eyza Klasse stor 2
Stig Magne Loftheim Diva Klasse stor 2
Catrine Einrem Melissa Klasse stor 2
Wigdis Lund Sasha Klasse stor 2
Annie Landgraff Timmy Klasse stor 2
Jan Haukeland og Marit Wang Win Klasse stor 2
 

 

Mellom  2

NAVN HUND KLASSE
Kristin og Rune Monsen Kiara Klasse mellom 2
Anders Lædre Torkild Klasse mellom 1
     
     

 

Liten 2

NAVN HUND KLASSE
     
Jeanette Hiim Egeland Anna Klasse liten 2
Kristine Egelandsdal Lille My Klasse liten 2
     

 


 

Stor 1

NAVN HUND KLASSE
Siri Linn Bjørnevang Duddy Klasse stor 1
Alice Clavier Iua Klasse stor 1
Maren M Jensen Urza Klasse stor 1
Marit Øvrebø Nemo Klasse stor 1
Anne Sofie Kierulf Boscha Klasse stor 1
Arild Johnsen Suzie Klasse stor 1
Ketlin Jonassen Jonnas Klasse stor 1
Kjersti Nærum Elise Klasse stor 1
Silje Kristin Eiane Mambo Klasse stor 1
Klara Halvorsen Dizel Klasse stor 1
Marianne Zazzera Amy Klasse stor 1
Isabella Simonsen Bella Klasse stor 1
Hans Valter Jensen Kate Klasse stor 1
Kristin og Rune Monsen Pearl Klasse stor 1

  R

 

Mellom  1

NAVN HUND KLASSE
     
Camilla Hiim Egeland Lady Klasse mellom 1
Kristin Skogen Miro Klasse mellom 1
Camilla Arnesen Zorba Klasse mellom 1
Kristine Sunde Madsen Bixie Klasse mellom 1
Anja Løvås Maia Klasse mellom 1
Kristine S Nylund Bibbi Klasse mellom 1
A    

 

Liten 1

NAVN HUND KLASSE
Anja Løvås Maia Klasse liten 1
Anna ? Primus Klasse liten 1
Bertha S Larsen Ronja Klasse liten 1
Bente Jonassen Dina Klasse liten 1
Elisabeth og Tommy Johansen Foxi Klasse liten 1
Elisabeth og Tommy Johansen Fast Klasse liten 1
Carina Busch Rocky Klasse liten 1
Kristine Rimestad Kira Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Tricky Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Aqua Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Shakira Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Lita Klasse liten 1
Anita Jansen Zeppelin Klasse liten 1
K    
     
     

 




Veien videre oppover for den enkelte som ikke er rykket
opp i klasse 3 og som for tiden er aktiv i agility miljøet


Maia Fossum og Karma

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 15 / 2008 5 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 27 / 2008 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 30 / 2008 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 1 / 2009 0 2 plass Første opprykk til kl 3
                    Respitt 12 / 2009             0                      3 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 18 / 2009 0 3 plass Rykket opp i klasse 3

 


Annie Landgraff og Twiggy

Konkurranse

              Feilpoeng totalt

Plass Kommentar
Respitt 16 / 2006 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 11 / 2007 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 22 / 2007 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 10 / 2009 0 2 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 16 / 2009 0 2 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 25 / 2009 0 3 plass Rykket opp i klasse 3
       

 


Cathrine Einrem og Melissa

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 13 / 2005 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 1 / 2006 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 4 / 2007 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 17 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 3
       
       

 


Klara Halvorsen og Diezel

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 24 / 2009

0

3 plass

Første opprykk til kl 2

       
       
       

 

 


 

Kristin og Rune Monsen og Kiara

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2007 

       0  ( Kristin )

1 plass Første opprykk til klasse 2
Respitt 5 / 2007

5  ( Rune )

3 plass Andre opprykk til klasse 2
Respitt 34 / 2008

0  ( Rune )

1 plass Rykket opp i klasse 2
       
       
       

 


 

Rune Monsen og Pearl

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 30 / 2009

0

1 plass

Første opprykk til kl 2

       
       
       

 


 

Elisabeth og Tommy Johansen og Fast

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 17 / 2009 0 1 plass ( Tommy ) Første opprykk til kl 2
Respitt 18 / 2009 0 1 plass ( Tommy ) Andre opprykk til kl 2
       
       
       
       

 


 

Elisabeth og Tommy Johansen og Foxy

Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 27 / 2009 0 2 plass ( Elisabeth ) Første opprykk til kl 2
       
       
       
       

 


 

Bente Jonassen og Dina

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2009 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 36 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
       
       
       

 

 


 

Wigdis Lund og Sasha

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 1 / 2008 5 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 3 / 2008 5 3 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 10 / 2008 0 1 plass Rykket opp til kl 2
Respitt 15 / 2008 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 16 / 2008 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
       
       
       

 


 

Sasha Andersen og Meta
 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 1 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 8 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 11 / 2009 0 1 plass Rykket opp i klasse 2

Respitt 30 / 2009

0

2 plass

Første opprykk til kl 3

Respitt 35 / 2009 0 2 plass Andre opprykk til kl 3
       
       

 

Anja Løvås og Maia

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 12 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 24 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
       
       

 


Annie Landgraff og Timmy

Konkurranse Feilpoengtotalt       Plass Kommentar
Respitt 21 / 2007 5 2 plass Førte opprykk til kl 2
 Bergen 14.6.2009  Rykket opp i offisielle konkurranser Rykket opp til kl 2
       
       

 


 

Maren Jensen og Urza

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 


 

Kristine Egelandsdal og Lille My

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 7 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 13 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 27 / 2009 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 28 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 36 / 2009 0 3 plass Andre opprykk til kl 3
       
       
       
       
       

 


 

Kristine Skogen og Miro

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 

 

 

 

 


Marit Wang og Jan Haukeland og Win
 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 10 / 2009 5 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 21 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 29 / 2009 5 2 plass Rykket opp i klasse 2
       
       

 


Isabelle Simonsen og Bella
 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 16 / 2009 5 3 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 


Anders Lædre og Torkild
 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
                    Respitt 17 / 2009 5 2 plass Første opprykk til kl 2
                    Respitt 19 / 2009 5 2 plass Andre opprykk til kl 2
Rykket opp offisielle Karmøy 26-7.9.2009    Rykket opp i klasse 2
                    Respitt 23 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 3
       

 


Ketlin Jonassen og Jonnas
 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 21 / 2009 0 2 plass Første opprykk til kl 2
       
       
       

 


Anita Jansen og Zeppelin
 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 21 / 2009 0,08 3 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 


Kristine S Nylund og Bibbi
 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 32 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 35 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 36 / 2009 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
       
       
       
       
       



 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 


 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 


 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 

 


Jeanette Hiim Egeland og Anna

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 7 / 2003

0

2 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 9 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Jærutstillingen 12.4.03 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
SBK 16.5.2004 0 3 plass Første opprykk til kl 3
       

 

 

 

Listen vil bli oppdatert etter alle respitt konkurranser dersom noen kvalifiserer seg for opprykk

Sør Rogaland Brukshund Klubb

Agility gruppen 2009

Kontaktperson:

Jan Haukeland,

Tlf 51 88 15 81 eller mobil 906 60027

E-post: haukejan@online.no

 


Tilbake