Sør Rogaland Brukshund klubb

Opprykk  til høyere klasser innen SBK`s respitt - konkurranser.

2008


Man får opprykk i kl 1 ved å bli blant de 3 første og med max 5.99 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hund er i klasse 2.
 

Man får opprykk i klasse 2 ved å bli blant de 3 første og med max 0 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hunden er i klasse 3.
 

Det er kun resultater i klubbens respitt konkurranser som kvalifiserer til opprykk
etter vedtak i agility utvalget i 2006


Klassen den enkelte konkurrerer i:

Stor 3

NAVN HUND KLASSE
Rune Monsen Kasanga Klasse stor 3
Jan Haukeland Kim Klasse stor 3
Eivind Fossum og Maja Tara Klasse stor 3
Stig Magne Loftheim Pluto Klasse stor 3
Hans Valter Jensen Tessie Klasse stor 3
Ingunn Hognestad Tirill Klasse stor 3
Kine Eimhjellen Mira Klasse stor 3
Kristin Monsen Athena Klasse stor 3
Marit Wang Oscar Klasse stor 3
Synnøve Berntsen Zeppelin Klasse stor 3
Marit Wang Ben Klasse stor 3
Mikal Hafsahl Emma Klasse stor 3
Ghita og Eivind Fossum Dewey Klasse stor 3
Kine Eimhjellen Pluto Klasse stor 3
     


Mellom  3

NAVN HUND KLASSE
Anja Løvås Helle Pirat Klasse mellom 3
     

 

Liten 3

NAVN HUND KLASSE
     
     

 


 

Stor 2

NAVN HUND KLASSE
Jan Haukeland Duke Monty Klasse stor 2
Maren Jensen Eyza Klasse stor 2
Stig Magne Loftheim Diva Klasse stor 2
Catrine Einrem Melissa Klasse stor 2
Annie Landgraff Twiggy Klasse stor 2
Wigdis Lund Sasha Klasse stor 2
Johnny Aas Cindy Klasse stor 2
Maia Fossum Karma Klasse stor 2
 

 

Mellom  2

NAVN HUND KLASSE
Kristin og Rune Monsen Kiara Klasse mellom 2
     
     

 

Liten 2

NAVN HUND KLASSE
     
Jeanette Hiim Egeland Anna Klasse liten 2
     

 


 

Stor 1

NAVN HUND KLASSE
Aud Finbak Odin Klasse stor 1
Siri Linn Bjørnevang Duddy Klasse stor 1
Alice Clavier Iua Klasse stor 1
Maren M Jensen Bonite Klasse stor 1
Annie Landgraff Timmy Klasse stor 1
Marit Øvrebø Nemo Klasse stor 1
Anne Sofie Kierulf Boscha Klasse stor 1
Arild Johnsen Suzie Klasse stor 1

 

 

Mellom  1

NAVN HUND KLASSE
     
Camilla Hiim Egeland Lady Klasse mellom 1
Marit Bjelland Felix Klasse mellom 1
Mari Olsen Leia Klasse mellom 1
Kristin Skogen Miro Klasse mellom 1
     

 

Liten 1

NAVN HUND KLASSE
Anja Løvås Maia Klasse liten 1
Anna ? Primus Klasse liten 1
Emma Coates Nippy Klasse liten 1
Bertha S Larsen Ronja Klasse liten 1
Kenneth Seldal Dixi Klasse liten 1
Bente Jonassen Dina Klasse liten 1
Tommy Johansen Foxi Klasse liten 1
Elisabeth Johansen Fast Klasse liten 1
T    
     
     

 




Veien videre oppover for den enkelte som ikke er rykket
opp i klasse 3 og som for tiden er aktiv i agility miljøet


Jan Haukeland og Duke Monty

Konkurranse      Feilpoeng totalt Plass Kommentar
NKK Krsand 7.5.2005 - Agility 5 1 plass Første opprykk til kl 2
SBK - Trippel 16.5.2005 - Hopp 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Askøy Hundekl. 18.6.2005 - Agility 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 1 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 3
       
       

 



Ghita, Eivind og Maia Fossum og Dewey

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 34 / 2006 5 ( Eivind ) 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 3 / 2007 5 ( Ghita ) 3 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 10 / 2007 0 ( Ghita ) 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 9 / 2008 0 ( Eivind ) 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 14 / 2008 0 ( Maia ) 1 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 17 / 2008 0 ( Eivind ) 1 plass Rykket opp i klasse 3
       
       

 


Cathrine Einrem og Melissa

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 13 / 2005 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 1 / 2006 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 4 / 2007 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 17 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 3
       
       

 


Anja Løvås og Maia

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 12 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 


Synnøve Berntsen  og Zeppelin

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 15  / 2005 1.44 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 31  / 2005 5 2 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 33  / 2005 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 28  / 2006 0 3 plass Første opprykk til klasse 3
Respitt 30  / 2007 0 2 plass Rykket opp i klasse 3
       
       

 


Stig Magne Loftheim og Diva

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 5  / 2006 5 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 13  / 2006 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 14  / 2006 5 2 plass Rykket opp i klasse 2
       
       

 


Kristin og Rune Monsen og Kiara

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2007 

    0  ( Kristin )

1 plass Første opprykk til klasse 2
Respitt 5 / 2007

5  ( Rune )

3 plass Andre opprykk til klasse 2
Respitt 34 / 2008

0  ( Rune )

1 plass Rykket opp i klasse 2
       
       
       

 


Mikal Hafsahl og Emma

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 7  / 2006 5 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 10  / 2006 5 3 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 14 / 2007 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 22 / 2007 0 2 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 27 / 2007 0 2 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 14 / 2008 0 2 plass Rykket opp i klasse 3
       
       

 


Annie Landgraff og Twiggy

Konkurranse

              Feilpoeng totalt

Plass Kommentar
Respitt 16 / 2006 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 11 / 2007 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 22 / 2007 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
       

 


Annie Landgraff og Timmy

Konkurranse Feilpoengtotalt       Plass Kommentar
Respitt 21 / 2007 5 2 plass Førte opprykk til kl 2
       
       
       

 


Emma Coates og Nippy

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 27 / 2007 0 1 plass Førte opprykk til kl 2
Respitt 28 / 2007 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
       
       
       

 


Maren Jensen og Eyza

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Kragerø Hundekl.  24.3.2005 0 3 plass Første opprykk til kl 2
SBK - Trippel 16.5.2005 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 20 / 2005 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
       
       

 


Johnny Aas og Cindy

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 32 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 7 / 2008 5 2 plass Andre opprykk til kl 2
       
       
       
       

 


Camilla Hiim Egeland med Lady

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2006 0 3 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 


Bertha Synnøve Larsen og Ronja

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       
       
       

 


Jeanette Hiim Egeland og Anna

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 7 / 2003

0

2 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 9 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Jærutstillingen 12.4.03 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
SBK 16.5.2004 0 3 plass Første opprykk til kl 3
       

 


Maia Fossum og Karma

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 15 / 2008 5 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 27 / 2008 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 30 / 2008 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
       
       
       
       

 


Siri Linn Bjørnevang og Buddy

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 


Kenneth Seldal og Dixie

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       
       
       



Mari Olsen og Leia

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 2  / 2005 0 1 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 


Marit Øvrebø og Nemo

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 


Anne Sofie Kierulf og Boschka

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 


 

Bente Jonassen og Dina

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 


 

Wigdis Lund og Sasha

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 1 / 2008 5 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 3 / 2008 5 3 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 10 / 2008 0 1 plass Rykket opp til kl 2
Respitt 15 / 2008 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 16 / 2008 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
       
       
       

 


 

Kristine Skogen og Miro

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 

 

Listen vil bli oppdatert etter alle respitt konkurranser dersom noen kvalifiserer seg for opprykk

Sør Rogaland Brukshund Klubb

Agility gruppen

Kontaktperson:

Jan Haukeland,

Tlf 51 88 15 81 eller mobil 906 60027

E-post: haukejan@online.no

Tilbake