Sør Rogaland Brukshund klubb

Opprykk  til høyere klasser innen SBK`s respitt - konkurranser.


Man får opprykk i kl 1 ved å bli blant de 3 første og med max 5.99 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hund er i klasse 2.
 

Man får opprykk i klasse 2 ved å bli blant de 3 første og med max 0 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hunden er i klasse 3.
 

Det er kun resultater i klubbens respitt konkurranser som kvalifiserer til opprykk
etter vedtak i agility utvalget i 2006


Klassen den enkelte konkurrerer i:

Stor 3

NAVN HUND KLASSE
Jan Haukeland Niko Klasse stor 3
Rune Monsen Kasanga Klasse stor 3
Trygve Ottesen Jim Klasse stor 3
Cecilie Pettersen Ronja Klasse stor 3
Kaare og Aud Finbak Cico Klasse stor 3
Jan Haukeland Kim Klasse stor 3
Siri Linnerud Kim Klasse stor 3
Bente Gunn Byremo Tassen Klasse stor 3
Eivind Fossum og Maja Tara Klasse stor 3
Stig Magne Loftheim Pluto Klasse stor 3
Hans Valter Jensen Tessie Klasse stor 3
Johnny Aas Sita Klasse stor 3
Ingunn Hognestad Tirill Klasse stor 3
Kine Eimhjellen Mira Klasse stor 3
Kristin Monsen Athena Klasse stor 3
Marit Wang Oscar Klasse stor 3
Synnøve Berntsen Zeppelin Klasse stor 3
     


Mellom  3

NAVN HUND KLASSE
Siri Linnerud Cico Klasse mellom 3
Anja Løvås Helle Pirat Klasse mellom 3
     

 

Liten 3

NAVN HUND KLASSE
Marit Bjelland Charlie Klasse liten 3
Venche Mellemstrand Maja Klasse liten 3
Geir Egil Sola Eddie Klasse liten 3
Maia Fossum Charlie Klasse liten 3
     

 


 

Stor 2

NAVN HUND KLASSE
Ellinor Grønfur Betty Klasse stor 2
Tove Håland Zorro Klasse stor 2
Jan Haukeland Duke Monty Klasse stor 2
Maren Jensen Eyza Klasse stor 2
Marit Wang Ben Klasse stor 2
Stig Magne Loftheim Diva Klasse stor 2
Catrine Einrem Melissa Klasse stor 2
Mikal Hafsahl Emma Klasse stor 2
Annie Landgraff Twiggy Klasse stor 2
 

 

Mellom  2

NAVN HUND KLASSE
     
     

 

Liten 2

NAVN HUND KLASSE
     
Jeanette Hiim Egeland Anna Klasse liten 2
Venche Mellemstrand Emma Klasse liten 2
     

 


 

Stor 1

NAVN HUND KLASSE
Aud Finbak Odin Klasse stor 1
Cecilie Pettersen Tassen Klasse stor 1
Catrine Einrem Daisy Klasse stor 1
Karoline T Tørresdal Trixie Klasse stor 1
Ingunn M.R.Jensen Felix Klasse stor 1
Gry K.A Dirdal Castro Klasse stor 1
Anni Landgraf Twiggy Klasse stor 1
Camilla Hiim Egeland Alfie Klasse stor 1
Beate Mack Kita Klasse stor 1
Aina Fatland Quela Klasse stor 1
Lene Osberg Dekela Klasse stor 1
Turid Kalvig Sola Esmaransa Klasse stor 1
Line Fatland Chili Klasse stor 1
Pia Dydland Bandit Klasse stor 1
Alice Clavier Iua Klasse stor 1
Ann Tove og Maren M Jensen Bonite Klasse stor 1
Annie Landgraff Twiggy Klasse stor 1
Annie Landgraff Timmy Klasse stor 1
Wigdis Lund Sasha Klasse stor 1
Johnny Aas Cindy Klasse stor 1

 

 

Mellom  1

NAVN HUND KLASSE
     
Camilla Hiim Egeland Lady Klasse mellom 1
Marit Bjelland Felix Klasse mellom 1
Mari Olsen Leia Klasse mellom 1
Kristin Monsen Kiara Klasse mellom 1
     

 

Liten 1

NAVN HUND KLASSE
Linda Marie Runde Sunny Klasse liten 1
Liv Haglund Toya Klasse liten 1
Anvor Rasmussen Ronja Klasse liten 1
Hege Jarstø Nemi Klasse liten 1
Beate Sandmo Kajsa Klasse liten 1
Kristin Monsen Kiara Klasse liten 1
Anja Løvås Maia Klasse liten 1
Anna ? Primus Klasse liten 1
Emma Coates Nippy Klasse liten 1
     
     
     

 




Veien videre oppover for den enkelte som ikke er rykket
opp i klasse 3 og som for tiden er aktiv i agility miljøet


Jan Haukeland og Duke Monty

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
NKK Krsand 7.5.2005 - Agility 5 1 plass Første opprykk til kl 2
SBK - Trippel 16.5.2005 - Hopp 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Askøy Hundekl. 18.6.2005 - Agility 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 1 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 3
       
       

 



Ghita og Eivind Fossum og Dewey

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 34 / 2006 5 ( Eivind ) 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 3 / 2007 5 ( Ghita ) 3 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 10 / 2007 0 ( Ghita ) 1 plass Rykket opp i klasse 2
       
       

 


Cathrine Einrem og Melissa

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 13 / 2005 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 1 / 2006 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 4 / 2007 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 17 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 3
       
       

 


Anja Løvås og Maia

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 12 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 


Synnøve Berntsen  og Zeppelin

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 15  / 2005 1.44 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 31  / 2005 5 2 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 33  / 2005 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 28  / 2006 0 3 plass Første opprykk til klasse 3
Respitt 30  / 2007 0 2 plass Rykket opp i klasse 3
       
       

 


Stig Magne Loftheim og Diva

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 5  / 2006 5 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 13  / 2006 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 14  / 2006 5 2 plass Rykket opp i klasse 2
       
       

 


Kristin og Rune Monsen og Kiara

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2007  Hopp 

    0  ( Kristin )

1 plass Første opprykk til klasse 2
Respitt 5 / 2007  Agility

5  ( Rune )

3 plass Andre opprykk til klasse 2
       
       
       

 


Mikal Hafsahl og Emma

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 7  / 2006 5 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 10  / 2006 5 3 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 14 / 2007 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 22 / 2007 0 2 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 27 / 2007 0 2 plass Andre opprykk til kl 3
       
       

 


Annie Landgraff og Twiggy

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 16 / 2006 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 11 / 2007 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 22 / 2007 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
       

 


Annie Landgraff og Timmy

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 21 / 2007 5 2 plass Førte opprykk til kl 2
       
       
       

 


Emma Coates og Nippy

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 27 / 2007 0 1 plass Førte opprykk til kl 2
Respitt 28 / 2007 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
       
       
       

 


Maren Jensen og Eyza

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Kragerø Hundekl.  24.3.2005 0 3 plass Første opprykk til kl 2
SBK - Trippel 16.5.2005 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 20 / 2005 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
       
       

 


Ellinor Grønfur og Betty

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Telemark febr 2002 5 2 plass Rykket opp i kl stor 2
Respitt 23 / 2002 0 2 plass Første opprykk til kl 3
       
       

 


Camilla Hiim Egeland med Lady

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2006 0 3 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 


Venche Mellemstrand og Emma

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 33 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 34 / 2002 0 3 plass Andre opprykk til kl 2
 Respitt 8 / 2003 0 2 plass Rykket opp i kl 2
Respitt 9 / 2003 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 24 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 3

 


Jeanette Hiim Egeland og Anna

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 7 / 2003

0

2 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 9 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Jærutstillingen 12.4.03 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
SBK 16.5.2004 0 3 plass Første opprykk til kl 3
       

 


Tove Håland og Zorro

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 11 / 2004 0 3 plass Første opprykk mot kl 2
SBK 14.5.2004 Trippel 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
SBK 16.5.2004 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
       

 


Cecilie Pettersen og Tassen

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
NBFK 1`5.5.2004 Agility 5 3 plass Første opprykk til kl 2
       

 


Beate Sandmo og Kajsa

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       
       
       



Mari Olsen og Leia

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 2  / 2005 0 1 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 


Linda M Runde og Sunny

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 21 / 2005 0 3 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 


 

Anna ?? og Primus

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 


 

Wigdis Lund og Sasha

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       

 

 

 

Listen vil bli oppdatert etter alle respitt konkurranser dersom noen kvalifiserer seg for opprykk

SBK

Agility gruppen

Kontaktperson:

Jan Haukeland,

Tlf 51 88 15 81 eller mobil 906 60027

E-post: haukejan@online.no

Tilbake