Respitt nr 17 / 2007

Avholdt søndag 25 juni  2007

 Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den syttende
av 35 konkurranser for året 2007

Denne første konkurransen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.


Etter utvalgsmøte i agility gruppen ble endel endringer vedtatt angående klubbens 
respitt konkurranser og dette består av følgende endringer.

1. Det skal bygges enklere baner og da ikke vanskeligere en klasse 2 baner.

2. Ordningen med felt dommer faller bort.

3. Startrekkefølgen trekkes før start.


 

Dommer  denne gang var  Rune Monsen og han hadde funnet bane som fylte kravene til enkle baner 
for å ivareta klubbens nybegynnere.

Banen var denne gang  på 146 meter

Det deltok hele  20 startende  ekvipasjer.
 
Kun 1ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk denne  50 bonuspoeng. 

1 ekvipasje fikk tidsfeil og hele 14 ekvipasjer disket.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Ingen liten hund kom i mål

Klasse mellom: Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor: Tessie 4.28 meter pr sekund 



Resultater respitt nr 17 / 2007

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Cathrine Einrem Melissa Stor
2
53.09 0 0 0 0.38.83 14.26 170
2 Rune Monsen Kasanga Stor
3
48.66 F 0 5 0.35.70 12.96 100
3 Marit Wang Ben Stor
2
53.09 F-F 0 10 0.34.36 18.73 80
4 Hans Valter Jensen Tessie Stor
3
48.66 F-F 0 10 0.34.05 14.61 70
5 Maia Fossum Tara Stor
3
48.66 F-F 0 10 034.34 14.32 60
6 Maren Elise Jensen Eyza Stor
2
53.09 F-F 77.49 87.49 0.130.53 Over 50
  Jan Haukeland Duke Monty Stor
2
Disk            
  Synnøve Zeppelin Stor
2
Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor
2
Disk            
  Cathrine Einrem Buddy Stor
1
Disk            
  Maia Fossum Melissa Stor
2
Disk            
  Marit Wang Oscar Stor
3
Disk            
  Kristine Skogen Miro Mellom 
1
Disk            
  Berthe Larsen Ronja Liten 
1
Disk            
  Eyvind Fossum Tara Stor
3
Disk            
  Johnny Aas Sita Stor 
2
Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Wigdis Lund Sasha Stor
1
Disk            
  Marit Øvrebø Nemo Stor
1
Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor
1
Disk            
                     
                     
     
             
                     

 

Vinner av årets 17 konkurranse ble 

Cathrine Einrem og Melissa

Vi gratulerer.

 

 

 

Tilbake

Til toppen av siden...