Respitt nr 12 / 2007

Avholdt søndag 25 mars  2007

 Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den tolvte
av 35 konkurranser for året 2007

Denne andre konkurransen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.


Etter utvalgsmøte i agilitygruppen ble endel endringer vedtatt angående klubbens 
respitt konkurranser og dette består av følgende endringer.

1. Det skal bygges enklere baner og da ikke vanskeligere en klasse 2 baner.

2. Ordningen med felt dommer faller bort.

3. Startrekkefølgen trekkes før start.


 

Dommer  denne gang var Stig Magne Loftheim.

Banen var denne gang  på 117 meter

Det deltok 18 startende  ekvipasjer.
 
6 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse  50 bonuspoeng. 

Ingen ekvipasjer fikk tidsfeil og kun 3 ekvipasjer disket.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Maia 3.34 meter pr sekund

Klasse mellom: Helle Pirat 4.18 meter pr sekund

Klasse Stor: Pluto 4.97 meter pr sekund



Resultater respitt nr 12 / 2007

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Anja Løvås Maia Liten
1
52.00 0 0 0 0.34.97 17.03 168
2 Jan  Haukeland Kim Stor
3
39.00 0 0 0 0.23.84 15.16 148
3 Ingunn Hognestad Tirill Stor
3
39.00 0 0 0 0.25.06 13.94 128
4 Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
41.05 0 0 0 0.27.94 13.11 118
5 Synnøve Berntsen Zeppelin Stor 
2
42.54 0 0 0 0.30.84 11.70 108
6 Johnny Aas Sita Stor
3
39.00 0 0 0 0.37.97 1.03 98
7 Stig Magne Loftheim Pluto Stor
3
39.00 F 0 5 0.23.50 15.50 38
8 Marit Wang Ben Stor 
2
42.54 V 0 5 0.30.16 12.38 33
9 Ghita Fossum Dewey Stor
2
42.54 V 0 5 0.31.09 11.45 28
10 Jan Haukeland Niko Stor
3
39.00 F 0 5 0.28.75 10.25 23
11 Kine Eimhjellen Mira Stor 
3
39.00 F 0 5 0.37.53 1.47 18
12 Jan Haukeland Duke Monty Stor
2
42.54 F-V 0 10 0.26.50 16.04 18
13 Anni Landgraff Twiggy Stor 
1
46.80 V-V 0 10 0.41.62 5.18 18
14 Marit Wang Oscar Stor
3
39.00 V-V 0 10 0.35.28 3.72 18
15 Johnny Aas Cindy Stor
1
46.80 F-V-F 0 15 0.46.80 4.15 18
  Maia Fossum Tara Stor
3
Disk            
  Cathrine Einrem Melissa Stor 
2
Disk            
  Anni Landgraff Timmy Stor 
1
Disk            
                     

 

Vinner av årets 12 konkurranse ble 

Anja Løvås og Maja

Vi gratulerer.

 

 

Tilbake

Til toppen av siden...