Endelige resultater for 2005

Oppdatert etter 35 av 35  konkurranser pr 4.12.2005

Respitt konkurranser i Sør Rogaland Brukshund Klubb

Nr

Navn

Hund

Totalt

Res.1

Res.2

Res.3

Res.4

Res.5

Res.6

Res.7

Res.8

Res.9

Res.10

Res.11

Res.12

Res.13

Res.14

Res.15

1

Rune Monsen

Kasanga

2153

137

138

165

138

126

141

158

97

161

140

144

162

119

166

161

2

Jan Haukeland

Kim

2018

157

164

157

158

89

92

66

125

139

160

93

160

167

144

147

3

Eivind B Fossum

Tara

2007

163

77

144

160

88

124

146

140

161

120

139

142

96

145

162

4

Hans Valter Jensen

Tessie

1734

121

77

68

127

69

126

91

110

120

162

164

122

106

105

166

5

Cecilie Pettersen

Ronja

1704

117

67

137

111

109

120

109

108

142

117

159

122

95

75

116

6

Maia Fossum

Tara

1248

115

49

43

140

44

164

147

70

57

72

116

42

71

62

56

7

Kine Eimhjellen

Mira

967

37

118

71

50

140

17

52

47

36

35

163

123

34

44

0

8

Anja Løvås

Helle Pirat

857

37

162

146

0

0

0

159

0

40

62

54

32

0

165

0

9

Synnøve Berntsen

Zeppelin

657

74

0

0

104

56

27

0

0

42

41

95

0

159

59

 

10

Jan Haukeland

Monty

641

25

66

27

48

28

40

24

117

16

31

41

30

30

27

91

11

Johnny Aas

Sita

442

118

26

55

50

21

0

0

30

43

0

64

19

16

0

0

12

Kristin Monsen

Athena

429

0

0

166

167

0

0

0

96

0

0

 

 

 

 

 

13

Marit Bjelland

Charlie

313

61

110

142

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

Maia Fossum

Charlie

313

0

114

62

31

0

0

0

106

 

 

 

 

 

 

 

15

Maren Jensen

Eyza

307

0

0

0

0

34

52

0

0

143

46

32

0

0

0

 

16

Cathrine Einrem

Melissa

268

160

32

0

0

0

0

0

23

36

17

0

 

 

 

 

17

Mari Olsen

Leia

200

158

0

0

0

0

0

0

0

42

0

0

 

 

 

 

18

Ingunn Hognestad

Tirill

153

67

0

0

29

0

57

0

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Linda M Runde

Sunny

138

124

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

Jeanett H. Egeland

Anna

96

76

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

Marit Bjelland

Felix

84

0

0

50

0

0

0

34

0

0

0

0

0

0

 

 

22

Jan Haukeland

Niko

60

0

22

22

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

Maren Jensen

Bonite

28

28

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

Alice Clavier

Lua

24

0

0

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

Anvor Rasmussen

Ronja

14

0

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

Tove Håland

Zorro

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

Cecilie Pettersen

Kasanga

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

Pia Dydland

Bandit

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

Ann Tove M Jensen

Bonite

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

Stig M. Loftheim

Pluto

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

Lene Loftheim

Diva

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

Silje B Skjæveland

Bonita

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

Hege Jarstø

Nemi

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poengene er utregnet etter følgende kriterier:

1.plass    100 poeng   2.plass   80 poeng 3.plass  60 poeng 4.plass   50 poeng 5.plass  40 poeng
6.plass  30 poeng 7.plass  20 poeng 8.plass  15 poeng 9.plass  10 poeng 10.plass   5 poeng

F.

Konkurransen følger kalenderåret ( 1.1 - 31.12 )
Alle oppsatte konkurranser teller
Hver ekvipasjes 15 beste resultater teller.
50 bonuspoeng gis for feilfrie løp.
1 bonuspoeng gis for hver deltager.

Plasseringspoeng blir gitt etter følgende tabeller:

             Ved poenglikhet vil vi skille på følgende måte:

- Høyest enkelt poeng sum
- Flest 1. plasser, så 2.plasser o.s.v


Tilbake