Sør Rogaland Brukshund klubb

Opprykk  til høyere klasser innen SBK`s respitt - konkurranser.


Man får opprykk i kl 1 ved å bli blant de 3 første og med max 5.99 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hund er i klasse 2.
 

Man får opprykk i klasse 2 ved å bli blant de 3 første og med max 0 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hunden er i klasse 3.
 

Opprykk den enkelte oppnår på offisielle konkurranser vil også telle med og kvalifiserer
som opprykk til høyere klasse.

( Den enkelte må selv melde fra om resultater som kvalifiserer
til opprykk innen SBK`s respitt )


Klassen den enkelte konkurrerer i:

Stor 3

NAVN HUND KLASSE
Jan Haukeland Niko Klasse stor 3
Rune Monsen Kasanga Klasse stor 3
Trygve Ottesen Jim Klasse stor 3
Cecilie Pettersen Ronja Klasse stor 3
Kaare og Aud Finbak Cico Klasse stor 3
Jan Haukeland Kim Klasse stor 3
Siri Linnerud Kim Klasse stor 3
Bente Gunn Byremo Tassen Klasse stor 3
Eivind Fossum og Maja Tara Klasse stor 3
Stig Magne Loftheim Pluto Klasse stor 3
Hans Valter Jensen Tessie Klasse stor 3
Johnny Aas Sita Klasse stor 3
Ingunn Hognestad Tirill Klasse stor 3
Kine Eimhjellen Mira Klasse stor 3
Kristin Monsen Athena Klasse stor 3
     


Mellom  3

NAVN HUND KLASSE
Siri Linnerud Cico Klasse mellom 3
Anja Løvås Helle Pirat Klasse mellom 3
     

 

Liten 3

NAVN HUND KLASSE
Marit Bjelland Charlie Klasse liten 3
Venche Mellemstrand og Elisabeth Maja Klasse liten 3
Geir Egil Sola Eddie Klasse liten 3
Maia Fossum Charlie Klasse liten 3
     

 Stor 2

NAVN HUND KLASSE
Ellinor Grønfur Betty Klasse stor 2
Tove Håland Zorro Klasse stor 2
Jan Haukeland Duke Monty Klasse stor 2
Maren Jensen Eyza Klasse stor 2
Synnøve Berntsen Zeppelin Klasse stor 2
 

 

Mellom  2

NAVN HUND KLASSE
     
     

 

Liten 2

NAVN HUND KLASSE
     
Jeanette Hiim Egeland Anna Klasse liten 2
Venche Mellemstrand Emma Klasse liten 2
     

 

Stor 1

NAVN HUND KLASSE
Aud Finbak Odin Klasse stor 1
Cecilie Pettersen Tassen Klasse stor 1
Catrine Einrem Daisy Klasse stor 1
Karoline T Tørresdal Trixie Klasse stor 1
Ingunn M.R.Jensen Felix Klasse stor 1
Gry K.A Dirdal Castro Klasse stor 1
Anni Landgraf Twiggy Klasse stor 1
Camilla Hiim Egeland Alfie Klasse stor 1
Beate Mack Kita Klasse stor 1
Aina Fatland Quela Klasse stor 1
Lene Osberg Dekela Klasse stor 1
Turid Kalvig Sola Esmaransa Klasse stor 1
Line Fatland Chili Klasse stor 1
Synnøve Berntsen Zeppelin Klasse stor 1 ( Rykket opp 28.11.05 )
Catrine Einrem Melissa Klasse stor 1
Pia Dydland Bandit Klasse stor 1
Alice Clavier Iua Klasse stor 1
Ann Tove og Maren M Jensen Bonite Klasse stor 1

 

Mellom  1

NAVN HUND KLASSE
     
Camilla Hiim Egeland Lady Klasse mellom 1
Marit Bjelland Felix Klasse mellom 1
Mari Olsen Leia Klasse mellom 1

 

Liten 1

NAVN HUND KLASSE
Linda Marie Runde Sunny Klasse liten 1
Liv Haglund Toya Klasse liten 1
Anvor Rasmussen Ronja Klasse liten 1
Hege Jarstø Nemi Klasse liten 1
     
     
     

 




Veien videre oppover for den enkelte som ikke er rykket
opp i klasse 3 og som for tiden er aktiv i agility miljøet


Ellinor Grønfur og Betty

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Telemark febr 2002 5 2 plass Rykket opp i kl stor 2
Respitt 23 / 2002 0 2 plass Første opprykk til kl 3
       
       



Camilla Hiim Egeland med Alfie

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 6 / 2001 0 1 plass Første opprykk til kl 2
SBK 17.8.2002 3.16 2 plass Andre opprykk til kl 2
       
       

 

Johnny Aas og Sita

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 6 / 2002 5 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 10 /2002 0 3 plass Andre opprykk til kl 2
Haugesund 26.5.02 5 2 plass Rykket opp til kl 2
 Respitt 5 / 2003 0 2 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 8 / 2004 0 2 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 4 / 2005 0 3 plass Rykket opp til kl 3


Venche Mellemstrand og Emma

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 33 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 34 / 2002 0 3 plass Andre opprykk til kl 2
 Respitt 8 / 2003 0 2 plass Rykket opp i kl 2
Respitt 9 / 2003 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 24 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 3

 

Jeanette Hiim Egeland og Anna

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 7 / 2003

0

2 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 9 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Jærutstillingen 12.4.03 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
SBK 16.5.2004 0 3 plass Første opprykk til kl 3
       

 

Ingunn Hognestad med Tirill

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 14 / 2003 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 12 / 2004 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
SBK 16.5.2004 Agility 5 3 plass Rykket opp i kl 2
Respitt 15 / 2004 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 17 / 2004 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
NBFK 19.3.2005 Agility 0 1 plass Rykket opp i kl 3
S      

 


Anja Løvås og Helle Pirat

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 6 / 2004 5 2 plass Første opprykk til kl 2
SBK 14.5.2004 Trippel 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
NBFK 15.5.2004 Hopp 0 1 plass Rykket opp til kl 2
NBFK 19.3.2005 Agility 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 9 / 2005 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 18 / 2005 0 1 plass Rykket opp til kl 3
       


Tove Håland og Zorro

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 11 / 2004 0 3 plass Første opprykk mot kl 2
SBK 14.5.2004 Trippel 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
SBK 16.5.2004 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
       

 

Kine Eimhjellen og Mira

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
SBK 16.5.2004 Agility 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 16 / 2004 0 1 plass Andre opprykk til  kl 2
Norsk Belgisk Fåreh. 22.8.04 5 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 25/ 2004 0 1 plass Første opprykk til  kl 3
Respitt 2/2005 0 3 plass Andre opprykk til  kl 3
Respitt 13  / 2005 0 2 plass Rykket opp i klasse 3
       

 

Cecilie Pettersen og Tassen

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
NBFK 1`5.5.2004 Agility 5 3 plass Første opprykk til kl 2
       

 

Kristin Monsen og Athena

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
NBFK 15.5.2005 Hopp 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Norsk Retriver, Bg. 18.6.2005 Hopp 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 23 / 05  Agility 0 1 plass Rykket opp klasse 2
Respitt 24 / 05  Hopp 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Haugesund & Omegn 8.10.2005 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
Etne - Ølen & Vindafj 9.10.2005 0 1 plass Rykket opp klasse 3
       

 

Jan Haukeland og Duke Monty

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
NKK Krsand 7.5.2005 - Agility 5 1 plass Første opprykk til kl 2
SBK - Trippel 16.5.2005 - Hopp 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Askøy Hundekl. 18.6.2005 - Agility 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
       
       

 

 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       
       
       
       


Cathrine Einrem og Melissa

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 13 / 2005 0 1 plass Første opprykk til kl 2
       
       


Mari Olsen og Leia

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 2  / 2005 0 1 plass Første opprykk til kl 2
       
       

Synnøve Berntsen  og Zeppelin

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 15  / 2005 1.44 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 31  / 2005 5 2 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 33  / 2005 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
       
       

 

Maren Jensen og Eyza

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Kragerø Hundekl.  24.3.2005 0 3 plass Første opprykk til kl 2
SBK - Trippel 16.5.2005 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 20 / 2005 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
       
       


Aud Finbak og Odin

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 

Liv Haglund og Toya

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       


Linda M Runde og Sunny

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 21 / 2005 0 3 plass Første opprykk til kl 2
       
       

 

Pia Dydland og Bandit

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 

Listen vil bli oppdatert etter alle respitt konkurranser og alle eksterne konkurranser
hvor ekvipasjer fra SBK deltar.

Det er viktig at Jan får melding om resultater eksternt som kvalifiserer
til opprykk eller veien oppover.

SBK

Agility gruppen

Kontaktperson:

Jan Haukeland,

Tlf 51 88 15 81 eller mobil 906 60027

E-post: haukejan@online.no

Tilbake