Sør Rogaland Brukshund klubb

Agility

Opprykk  til høyere klasser innen
SBK`s respitt - konkurranser.


Man får opprykk i kl 1 ved å bli blant de 3 første og med max 5.99 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hund er i klasse 2.
 

Man får opprykk i klasse 2 ved å bli blant de 3 første og med max 0 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hunden er i klasse 3.
 

Opprykk den enkelte oppnår på offisielle konkurranser vil også telle med og kvalifiserer
som opprykk til høyere klasse.

( Den enkelte må selv melde fra om resultater som kvalifiserer
til opprykk innen SBK`s respitt )


Klassen den enkelte konkurrerer i:

Stor 3

NAVN HUND KLASSE
Jan Haukeland Niko Klasse stor 3
Line Budsberg Troll Klasse stor 3
Rune og Kristin Monsen Kasanga Klasse stor 3
Trygve Ottesen Jim Klasse stor 3
Cecilie Pettersen Ronja Klasse stor 3
Hilde og Trine Nordal Scott Klasse stor 3
Kaare og Aud Finbak Cico Klasse stor 3
Jan Haukeland Kim Klasse stor 3
Siri Linnerud Kim Klasse stor 3
Bente Gunn Byremo Tassen Klasse stor 3
Eivind Fossum Tara Klasse stor 3
Stig Magne Loftheim / Lene Tjora Pluto Klasse stor 3
Hans Valter Jensen Tessie Klasse stor 3
Stig Magne H    


Mellom  3

NAVN HUND KLASSE
Siri Linnerud Cico Klasse mellom 3
     

 

Liten 3

NAVN HUND KLASSE
Marit Bjelland Charlie Klasse liten 3
Lene Kristin Wilhelmsen Lucie Klasse liten 3
Venche Mellemstrand Maja Klasse liten 3
Elisabeth Stavanes Maja Klasse liten 3
Lene Kristin Wilhelmsen Lily Klasse liten 3
Geir Egil Sola Eddie Klasse liten 3
     

 Stor 2

NAVN HUND KLASSE
Line Fatland Sasha Klasse stor 2
Ellinor Grønfur Betty Klasse stor 2
Johnny Aas Sita Klasse stor 2
Karoline Vetting Chiwi Klasse stor 2
Tove Håland Zorro Klasse stor 2
Anja Løvås Helle Pirat Klasse stor 2
Ingunn Hognestad Tiril Klasse stor 2
Kine Eimhjellen Mira Klasse stor 2 ( Klubbens yngste deltager )
 

 

Mellom  2

NAVN HUND KLASSE
Line Budsberg Ulva Klasse mellom 2
     

 

Liten 2

NAVN HUND KLASSE
Else og Mike Theiss Penny Lane Klasse liten 2
Jeanette Hiim Egeland Anna Klasse liten 2
Venche Mellemstrand Emma Klasse liten 2
     

 

Stor 1

NAVN HUND KLASSE
Harry Tomren Balder Klasse stor 1
Kristin Waage Lazy Klasse stor 1
Aina Fatland Quela Klasse stor 1
Lene Osberg Dekela Klasse stor 1
Turid Kalvig Sola Esmaransa Klasse stor 1
Guro Andersen Bailey Klasse stor 1
Odd Frode Torbjørnsen Leo Klasse stor 1
Morten Kristensen Trixi Klasse stor 1
Line Fatland Chili Klasse stor 1
Beate Mack Kita Klasse stor 1
Mike Theiss Laura Klasse stor 1
Marit Hjartøy Cimmelissa Klasse stor 1
Anette Vindvik Rexie Klasse stor 1
Camilla Hiim Egeland Alfie Klasse stor 1
Anne Overskott Nicho Klasse stor 1
Christin Waage Bobby Klasse stor 1
Aud Finbak Odin Klasse stor 1
Karoline T Tørresdal Trixie Klasse stor 1
Ingunn M.R.Jensen Felix Klasse stor 1
Gry K.A Dirdal Castro Klasse stor 1
Anni Landgraf Twiggy Klasse stor 1
Cecilie Pettersen Tassen Klasse stor 1
Jan Haukeland Duke Monty Klasse stor 1

 

Mellom  1

NAVN HUND KLASSE
Truls Haugen Kaisa Klasse mellom 1
Camilla Hiim Egeland Lady Klasse mellom 1
Marit Bjelland Felix Klasse mellom 1
Anja Løvås Helle Pirat Klasse mellom 1
     

 

Liten 1

NAVN HUND KLASSE
Mike Theis Bluberry Hill Klasse liten 1
Målfrid Fram Jensen Kera Klasse liten 1
Linda Marie Runde Sunny Klasse liten 1
Anette Vindvik Rikke Klasse liten 1
Liv Haglund Toya Klasse liten 1

 


 

Veien videre oppover for den enkelte som ikke er rykket
opp i klasse 3 og som for tiden er aktiv i agility miljøet


Ellinor Grønfur og Betty

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Telemark febr 2002 5 2 plass Rykket opp i kl stor 2
Respitt 23 / 2002 0 2 plass Første opprykk til kl 3
       
       



Camilla Hiim Egeland med Alfie

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 6 / 2001 0 1 plass Første opprykk til kl 2
SBK 17.8.2002 3.16 2 plass Andre opprykk til kl 2
       
       

 

Johnny Aas og Sita

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 6 / 2002 5 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 10 /2002 0 3 plass Andre opprykk til kl 2
Haugesund 26.5.02 5 2 plass Rykket opp til kl 2
 Respitt 5 / 2003 0 2 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 8 / 2004 0 2 plass Andre opprykk til kl 3


Venche Mellemstrand og Emma

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 33 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 34 / 2002 0 3 plass Andre opprykk til kl 2
 Respitt 8 / 2003 0 2 plass Rykket opp i kl 2
Respitt 9 / 2003 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 24 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 3

 

Jeanette Hiim Egeland og Anna

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 7 / 2003

0

2 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 9 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Jærutstillingen 12.4.03 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
SBK 16.5.2004 0 3 plass Første opprykk til kl 3
       

 

Ingunn Hognestad med Tirill

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 14 / 2003 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 12 / 2004 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
SBK 16.5.2004 Agility 5 3 plass Rykket opp i kl 2
Respitt 15 / 2004 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 17 / 2004 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
       

 


Anja Løvås og Helle Pirat

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 6 / 2004 5 2 plass Første opprykk til kl 2
SBK 14.5.2004 Trippel 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
NBFK 15.5.2004 Hopp 0 1 plass Rykket opp til kl 2
       
       


Tove Håland og Zorro

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 11 / 2004 0 3 plass Første opprykk mot kl 2
SBK 14.5.2004 Trippel 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
SBK 16.5.2004 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
       

 

Kine Eimhjellen og Mira

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
SBK 16.5.2004 Agility 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 16 / 2004 0 1 plass Andre opprykk til  kl 2
Norsk Belgisk Fåreh. 22.8.04 5 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 25/ 2004 0 1 plass Første opprykk til  kl 3
       

 

Cecilie Pettersen og Tassen

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
NBFK 1`5.5.2004 Agility 5 3 plass Første opprykk til kl 2
       

 

Aina Fatland Røine og Quela

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
NBFK 15.5.2004 Hopp 5 3 plass Første opprykk til kl 2
       

 

Jan Haukeland og Duke Monty

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 

Gry K.A.Dirdal og Castro

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2004 5 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 13 / 2004 0 3 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 14 / 2004 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
       
       


Cathrine Einrem og Daisy

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       


Anette Vindvik og Rikke

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

Siri Skogen Knutsen og Titti

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 

Ingunn M.R Jensen og Felix

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       


Aud Finbak og Odin

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 

Liv Haglund og Toya

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       


Karoline T Tørresdal og Trixi

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 

Anni Landgraf og Twiggy

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
       
       

 

Listen vil bli oppdatert etter alle respitt konkurranser og alle eksterne konkurranser
hvor ekvipasjer fra SBK deltar.

Det er viktig at Jan får melding om resultater eksternt som kvalifiserer
til opprykk eller veien oppover.

SBK

Agility gruppen

Kontaktperson:

Jan Haukeland,

Tlf 51 88 15 81 eller mobil 906 60027

E-post: haukejan@online.no

Tilbake