Sør Rogaland Brukshund klubb

Agility

Opprykk 
til høyere klasser innen
SBK`s respitt - konkurranser.


Man får opprykk i kl 1 ved å bli blant de 3 første og med
max 5.99 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hund er i klasse 2.
 

Man får opprykk i klasse 2 ved å bli blant de 3 første og
med max 0 feilpoeng.
3 opprykk må til for at ekvipasjen / hunden er i klasse 3.
 

Opprykk den enkelte oppnår på offisielle konkurranser
vil også telle med og kvalifiserer som opprykk til høyere klasse.

( Den enkelte må selv melde fra om resultater som kvalifiserer
til opprykk innen SBK`s respitt )


Klassen den enkelte konkurrerer i:

Stor 3

NAVN HUND KLASSE
Jan Haukeland Niko Klasse stor 3
Line Budsberg Troll Klasse stor 3
Rune og Kristin Monsen Kasanga Klasse stor 3
Trygve Ottesen Jim Klasse stor 3
Cecilie Pettersen Ronja Klasse stor 3
Hilde og Trine Nordal Scott Klasse stor 3
Kaare Finbak Cico Klasse stor 3
Jan Haukeland Kim Klasse stor 3
Siri Linnerud Kim Klasse stor 3


Mellom  3

NAVN HUND KLASSE
Siri Linnerud Cico Klasse mellom 3
     

 

Liten 3

NAVN HUND KLASSE
Marit Bjelland Charlie Klasse liten 3
Lene Kristin Wilhelmsen Lucie Klasse liten 3
Venche Mellemstrand Maja Klasse liten 3
Elisabeth Stavanes Maja Klasse liten 3
Reidun Kristoffersen Mira Klasse liten 3
Lene Kristin Wilhelmsen Lily Klasse liten 3

 Stor 2

NAVN HUND KLASSE
Line Fatland Sasha Klasse stor 2
Ellinor Grønfur Betty Klasse stor 2
Johnny Aas Sita Klasse stor 2
Jan Haukeland Kim Klasse stor 2 ( Rykket opp i kl 3 )
Karoline Vetting Chiwi Klasse stor 2
Bente Gunn Byremo Tassen Klasse stor 2

 

Mellom  2

NAVN HUND KLASSE
Line Budsberg Ulva Klasse mellom 2
     

 

Liten 2

NAVN HUND KLASSE
Else og Mike Theiss Penny Lane Klasse liten 2
Mirjam Rosenberg Blondie Klasse liten 2
Geir Egil Sola Eddie Klasse liten 2
 Lene Kristin Wilhelmsen Lily Klasse liten 2
Jeanette Hiim Egeland Anna Klasse liten 2
Venche Mellemstrand Emma Klasse liten 2
     

 

Stor 1

NAVN HUND KLASSE
Harry Tomren Balder Klasse stor 1
Kristin Waage Lazy Klasse stor 1
Aina Fatland Quela Klasse stor 1
Lene Osberg Dekela Klasse stor 1
Turid Kalvig Sola Esmaransa Klasse stor 1
Guro Andersen Bailey Klasse stor 1
Odd Frode Torbjørnsen Leo Klasse stor 1
Morten Kristensen Trixi Klasse stor 1
Line Fatland Chili Klasse stor 1
Beate Mack Kita Klasse stor 1
Mike Theiss Laura Klasse stor 1
Marit Hjartøy Cimmelissa Klasse stor 1
Anette Vindvik Rexie Klasse stor 1
Camilla Hiim Egeland Alfie Klasse stor 1
 Anne Overskott Nicho Klasse stor 1
Malin Hognestad Tirill Klasse stor 1
Christin Waage Bobby Klasse stor 1
Ingunn Hognestad Tiril Klasse stor 1

 

Mellom  1

NAVN HUND KLASSE
Truls Haugen Kaisa Klasse mellom 1
 Camilla Hiim Egeland Lady Klasse mellom 1

 

Liten 1

NAVN HUND KLASSE
Mike Theis Bluberry Hill Klasse liten 1
Målfrid Fram Jensen Kera Klasse liten 1
Linda Marie Runde Sunny Klasse liten 1

 


 

Veien videre oppover for den enkelte

Cecilie Pettersen og Ronja

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 6 / 2002 5 3 plass Andre opprykk til kl 2
Klubbmesterskap 2002 0 2 plass Rykket opp kl 2
?????????     Første opprykk til kl 3
Respitt 25 / 2002 0 3 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 28 / 2002 0 3 plass Rykket opp til kl 3

Reidun kristoffersen og Mira

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 9 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 13 / 2002 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Klubbmesterskap2002 5 2 plass Rykket opp kl 2
Respitt 17 / 2002 0 2 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 20 / 2002 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
SBK 17.8.02 0 1 plass Rykket opp til kl 3

 

Aud og Kaare Finbak med Cico

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Klubbmesterskap 2001 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 4 / 2002 ( Aud ) 2.15 3 plass Andre  opprykk til kl 2
Respitt 7 / 2002 (Aud ) 0 2 plass Rykket opp kl 2
Respitt 8 / 2002 ( Kaare ) 0 2 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 30 / 2002 ( Kaare 0 3 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 14 / 2003 0 2 plass Rykket opp til kl 3

 

Trine og Hilde Nordal med Scott

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 2 /02 ( Trine ) 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 31 / 02  ( Hilde ) 0 2 plass Andre opprykk til kl 3
 Respitt 35 / 02 ( Trine ) 0 1 plass Rykket opp kl 3
       



Line Budsberg og Ulva

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Klubbmesterskap 2001 0 1 plass Første opprykk til kl 3
       
       
       


Ellinor Grønfur og Betty

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Telemark febr 2002 5 2 plass Rykket opp i kl stor 2
Respitt 23 / 2002 0 2 plass Første opprykk til kl 3
       
       


Line Fatland og Sasha

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 3 / 2001 0 1 plass Første opprykk til kl 3
       
       
       



Camilla Hiim Egeland med Alfie

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 6 / 2001 0 1 plass Første opprykk til kl 2
SBK 17.8.2002 3.16 2 plass Andre opprykk til kl 2
       
       


Harry Tomren og Balder

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 9 / 2001 5 1 plass Andre opprykk til kl 2
       
       
       

 Lene Osberg og Dekela

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2002 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 5 / 2002 0 1 plass Andre opprykk til kl 2

Johnny Aas og Sita

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 6 / 2002 5 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 10 /2002 0 3 plass Andre opprykk til kl 2
Haugesund 26.5.02 5 2 plass Rykket opp til kl 2
 Respitt 5 / 2003 0 2 plass Første opprykk til kl 3

Morten Kristensen og Trixie

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 15 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 20 / 2002 5 2 plass Andre opprykk til kl 2
       

Geir Egil Sola og Eddie

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 17 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 29 / 2002 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 34 / 2002 0 1 plass Rykket opp i kl 2
Respitt 30 / 2003 0 1 plass Første opprykk til kl 3

Karoline Vetting og Chiwi

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 26 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 28 / 2002 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
 Respitt 5 / 2003 0 3 plass Rykket opp til kl 2
Respitt 15 / 2003 0 1 plass Første opprykk til kl 3

 

Målfrid Fram Jensen og Kera

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 14 / 2001 0 2 plass Første opprykk til kl 2
       
       
       


Kristin Waage og Lazy

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 17 / 2001 0 3 plass Første opprykk til kl 2
 Respitt 5 / 2003 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
       
       

Mike Theiss og Bluberry Hill

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 7 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
       
       

Jan Haukeland og Siri Linnerud med Kim

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 25 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 34 / 2002 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
 Respitt 2 / 2003 0 1 plass Rykket opp i kl 2
Respitt 4 / 2003 ( Siri ) 0 2 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 11 / 2003 ( Siri ) 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
BSBK, Bergen 22.6 (Siri) 0 1 plass Rykket opp i kl 3

 

Lene Kristin Wilhelmsen og Lily

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 31 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 4 / 2003 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 6 / 2003 0 1 plass Rykket opp i kl 2
Respitt 7 / 2003 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 10 / 2003 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 16 / 2003 0 1 plass Rykket opp i kl 3

 

Venche Mellemstrand og Emma

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 33 / 2002 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 34 / 2002 0 3 plass Andre opprykk til kl 2
 Respitt 8 / 2003 0 2 plass Rykket opp i kl 2
Respitt 9 / 2003 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 24 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 3

 

Jeanette Hiim Egeland og Anna

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 7 / 2003

0

2 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 9 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Jærutstillingen 12.4.03 0 2 plass Rykket opp i klasse 2

 

Bente Gunn Byremo og Tassen

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 8 / 2003

0

1 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 10 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 11 / 2003 0 2 plass Rykket opp i kl 2
Respitt 14 / 2003 0 3 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 20 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 3

Ingunn Hognestad med Tirill

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 14 / 2003 0 1 plass Første opprykk til kl 2

 

Listen vil bli oppdatert etter alle respitt konkurranser og alle eksterne konkurranser
hvor ekvipasjer fra SBK deltar.

Det er viktig at Jan får melding om resultater eksternt som kvalifiserer
til opprykk eller veien oppover.

SBK

Agility gruppen

Kontaktperson:

Jan Haukeland,

Tlf 51 88 15 81 eller mobil 906 60027

E-post: haukejan@online.no

 

Tilbake

Til toppen av siden...