Respittkonkuranse 1.4.2002
Resultat nr 9 / 2002

Dagens  andre  konkurranse denne dagen.

Dommer var også denne gang  Trygve Ottesen som denne gang tok utgangspunkt i
forrige bene, men denne gang motsatt med endel forandringer.f

Trygve hadde  satt en  bane på 146   meter og også denne gang var det endel feller som ikke var av de
letteste spesielt for de raske store hundene.
Banen hadde også endel punkter som ikke alle klarte og dermed ble det også
denne gang 7 disk av 18 startende i første konkurranse.

Av 18 startende ekvipasjer gikk  2 feilfritt og  fikk 50  bonuspoeng mens
4 hunder fikk tidsfeil da de ikke klarte standardtiden.


OBS.

Det er meget viktig at selv hundredelene er med i standardtid og det samme gjelder
under tidtagningen.

Dette må vektlegges av alle som dømmer og har noe med skrivingen å gjøre.


Da alle hundene i respittkonkurransen går på samme bane blir vinneren og den
øvrige rekkefølge avgjort ved at den hund som har minst feilpoeng og deretter
best tid under standardtiden kommer best ut resultatmessig.

Det blir gitt 50 poeng for feilfrie løp + 1 poeng for hver deltager.


Nr Navn Hund Klasse Standard
tid
Feil Tidsfeil Total
feil
Tid Tid under
standardtid
Poeng
1 Reidun Kristoffersen Mira Liten 1 1.14.88 0 0 0 0.58.35 16.53 168
2 Jan Haukeland Dino Stor 3 0.48.67 0 0 0 0.42.00 6.67 148
3 Marit Bjelland Charlie Liten 3 0.57.26 F 0 5 0.41.56 15.70 78
4 Trygve Ottesen Jim Stor 2 0.56.16 F-F 0 10 0.42.65 13.51 68
5 Johnny Aas Cita Stor 1 1.04.89 F-F 0 10 0.53.22 11.67 58
6 Cecilie Pettersen Ronja Stor 2 0.56.16 V-V 2.73 12.73 0.58.89 Over 48
7 Aina Fatland Quela Stor 1 1.04.89 F-F-F 0 15 0.38.34 26.55 38
8 Lene Kristin Wilhelmsen Lucie Liten 2 1.04.89 V-V 9.64 19.64 1.14.53 Over 33
9 Jan Haukeland Niko Stor 3 0.48.67 F-F-V-F 0 20 0.36.99 11.68 28
10 Kåre Finbak Cico Stor 2 0.56.16 V-F 10.69 20.69 1.06.85 Over 23
11 Venche Mellemstrand Maja Liten 3 0.57.26 V-V 13.86 23.86 1.11.12 Over 18
  Mike Theiss Laura Stor 1 Disk            
  Else Theiss Penny Lane Liten 2 Disk            
  Mike Theiss Bluberry Hill Liten 1 Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor 1 Disk            
  Kristin Waage Lazy Stor 1 Disk            
  Truls Haugen Caisa Mellom 1 Disk            
  Aud Finbak Cico Stor 2 Disk            


Vinner av dagens og årets niende konkurranse
ble
Reidun Kristoffersen og Mira
Vi gratulerer

 

Oversikt vinnere 2000     Oversikt vinnere 2001    Oversikt vinnere 2002

 


Gjelder 2002

Resultat 1    Resultat 2     Resultat 3    Resultat 4    Resultat 5    Resultat 6   Resultat 7

Resultat 8    Resultat 9     Resultat 10   Resultat 11    Resultat 12    Resultat 13    Resultat 14

Resultat 15    Resultat 16    Resultat 17    Resultat 18    Resultat 19    Resultat 20

Resultat 21    Resultat 22    Resultat 23

 

Sammenlagt resultat 2002


Gjelder 2001

Resultat 1           Resultat 2     Resultat 3     Resultat 4   Resultat 5    Resultat 6

Resultat 7   Resultat 8   Resultat 9   Resultat 10   Resultat 11   Resultat 12


Samleresultat 2001       Respitt for den enkelte


Gjelder 2000

Resultat 1     Resultat 2      Resultat 3     Resultat 4
 
Resultat 5      Resultat 6

Årets resultat                                         Tilbake


Til hovedside for agility


Innlæring

Bommen    Vippen   Mønet   Tunellen   Hopphindre    Gule felter
Hjulet    Pølsen     Slalom  

Føringsteknikk


Sør Rogaland Brukshundklubb

Agilityutvalget

2001