Respittkonkuranse 4.3.2002
Resultat nr 6 / 2002

 

Dagens  konkurranse gikk enda en gang i dårlig vær

Dommer var igjen Rune Johnsen, godt hjulpet av en ny skriver denne gangen.

Rune hadde denne gang satt en bane på 160 meter som ikke var av de vanskeligste,
men han hadde også denne gang klart å legge inn punkter som ikke alle klarte.

Av 24 startende ekvipasjer gikk kun 2 feilfritt, men begge disse fikk tidsfeil
og dermed var det ingen ekvipasjer som fikk bonuspoeng denne gangen.

3 andre hunder fikk også tidsfeil og 6 ekvipasjer disket.

Etter dagens konkurranse gikk Marit Bjelland og Charlie opp i teten selv om hun
denne gang fikk en 7 plass.

Johnny Aas fikk sitt første opprykk mot klasse 2 og Cecilie Pettersen og Ronja
fikk sitt tredje og er dermed oppe i klasse stor 2.


Da alle hundene i respittkonkurransen går på samme bane blir vinneren og den
øvrige rekkefølge avgjort ved at den hund som har minst feilpoeng og deretter
best tid under standardtiden kommer best ut resultatmessig.

Det blir gitt 50 poeng for feilfrie løp + 1 poeng for hver deltager.


Nr Navn Hund Klasse Standard
tid
Feil Tidsfeil Total
feil
Tid Tid under
standardtid
Poeng
1 Jan Haukeland Dino Stor 3 0.53.33 0 3.58 3.58 0.56.91 Over 124
2 Johnny Aas Sita Stor 1 1.11.11 5 0 5 0.54.92 16.19 104
3 Cecilie Pettersen Ronja Stor 1 1.11.11 5 0 5 1.00.5 10.60 84
4 Rune Monsen Kasanga Stor 2 1.01.63 5 0 5 0.53.06 8.47 74
5 Jan Haukeland Niko Stor 3 0.53.33 5 0 5 0.45.95 7.38 64
6 Lene Kristin Wilhelmsen Lucie Liten 2 1.11.11 0 7.54 7.54 1.18.65 Over 54
7 Marit Bjelland Charlie Liten 2 1.11.11 5 3.26 8.26 1.14.37 Over 44
8 Aud Finbak Cico Stor 1 1.11.11 5 4.90 9.90 1.16.01 Over 39
9 Line Fatland Dasha Stor 2 1.01.53 10 0 10 0.48.09 13.44 34
10 Trygve Ottesen Jim Stor 2 1.01.53 10 0 10 0.50.94 10.59 29
11 Siri Linnerud Cico Mellom 2 1.08.08 10 0 10 1.05.60 2.48 24
12 Line Budsberg Ulva Mellom 2 1.08.08 10 0 10 1.07.32 0.76 24
13 Kåre Finbak Cico Stor 1 1.11.11 10 0.12 10.12 1.11.23 Over 24
14 Ellinor Grønfur Betty Stor 2 1.01.53 15 0 15 0.57.72 3.81 24
15 Line Fatland Cilie Stor 1 1.11.11 20 0 20 0.59.99 11.12 24
16 Hilde Nordal Scott Stor 2 1.01.53 20 0 20 0.58.50 3.03 24
  Geir Egil Sola Dino Stor 3 Disk            
  Guro Andersen Bailey Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor 1 Disk            
  Line Budsberg Troll Stor 3 Disk            
  Aina Fatland Quela Stor 1 Disk            
  Kristin Monsen Kasanga Stor 2 Disk            
  Lene Osberg Kela Stor 1 Disk            
  Aina Fatland Cilie Stor 1 Disk            


Vinner av dagens og årets sjette konkurranse
ble en gammel  traver
Jan Haukeland og Dino
Vi gratulerer
ag_jan_dino_resp.jpg (23179 bytes)

 

Oversikt vinnere 2000     Oversikt vinnere 2001    Oversikt vinnere 2002

 


Gjelder 2002

Resultat 1    Resultat 2     Resultat 3    Resultat 4    Resultat 5    Resultat 6    Resultat 7

Resultat 8    Resultat 9    Resultat 10   Resultat 11    Resultat 12    Resultat 13    Resultat 14

Resultat 15    Resultat 16    Resultat 17    Resultat 18     Resultat 19    Resultat 20

Resultat 21    Resultat 22    Resultat 23

Sammenlagt resultat 2002


Gjelder 2001

Resultat 1           Resultat 2     Resultat 3     Resultat 4   Resultat 5    Resultat 6

Respitt 7   Respitt 8   Resultat 9   Resultat 10    Resultat 11    Resultat 12   Resultat 13

Resultat 14    Resultat 15   Resultat 16   Resultat 17



Samleresultat 2001       Respitt for den enkelte


Gjelder 2000

Resultat 1     Resultat 2      Resultat 3     Resultat 4
 
Resultat 5      Resultat 6

Årets resultat                                         Tilbake


Til hovedside for agility


Innlæring

Bommen    Vippen   Mønet   Tunellen   Hopphindre    Gule felter
Hjulet    Pølsen     Slalom  

Føringsteknikk


Sør Rogaland Brukshundklubb

Agilityutvalget

2001