Respittkonkuranse 20.1.2002
Resultat nr 1 / 2002

 

Dagen startet med høljende regnvær, men utrolig nok stilte hele 20 ekvipasjer til start
i denne første konkurransen for året.

Da alle hundene i respittkonkurransen går på samme bane blir vinneren og den øvrige rekkefølge
avgjort ved at den hund som har

best tid under standardtiden kommer best ut resultatmessig.

Dommer var Jan Haukeland, godt hjulpet av Aud Finbak som skriver og gode
tidtakere i det dårlige været.

Det er imponerende å se kvaliteten over de utførte konkurranser og mange
i klubben vil få en betydelig fremgang, med den treningsiver som legges for dagen.

4 ekvipasjer gikk feilfritt og fikk dermed 50 bonuspoeng.

8 ekvipasjer disket i denne første konkurransen.

Med resultatene i dag

rykker

Trygve Ottesen og Jim opp i klasse stor 2.

Line Budsberg og Troll rykker opp i klasse stor 3 og

Marit Bjelland med Charlie får sitt første opprykkspoeng mot klasse liten 3.

Det blir gitt 50 poeng for feilfrie løp + 1 poeng for hver deltager.

Nr Navn Hund Klasse Standard
tid
Feil Tidsfeil Total
feil
Tid Tid under
standardtid
Poeng
1 Trygve Ottesen Jim Stor 1 76.88 0 0 0 0.39.09 39.09 170
2 Marit Bjelland Charlie Liten 2 76.88 0 0 0 0.51.77 25.11 150
3 Line Budsberg Troll Stor 2 66.53 0 0 0 0.44.44 22.09 130
4 Jan Haukeland Dino Stor 3 57.66 0 0 0 0.46.32 11.34 120
5 Venche Mellemstrand Maja Liten 3 67.84 0 0.54 0.54 1.08.38 0 60
6 Line Fatland Sasha Stor 2 66.53 5 0 5 0.37.50 29.03 50
7 Kristin Monsen Kasanga Stor 2 66.53 5 0 5 0.41.38 25.15 40
8 Aud Finbak Cico Stor 1 76.88 5 0 5 0.52.20 24.68 35
9 Rune Monsen Kasanga Stor 2 66.53 5 0 5 0.42.30 24.23 30
10 Cecilie Pettersen Ronja Stor 1 76.88 5 0 5 0.58.70 18.18 25
11 Hilde Nordal Scott Stor 2 66.53 10 0 10 0.40.54 25.99 20
12 Kåre Finbak Cico Stor 1 76.88 10 0 10 1.06.27 10.61 20
  Siri Linnerud Cico Mellom 2 Disk            
  Line Budsberg Ulva Mellom 1 Disk            
  Jan Haukeland Niko Stor 3 Disk            
  Line fatland Chili Stor 1 Disk            
  Guro Andersen Bailey Stor 1 Disk            
  Kristin Waage Lazy Stor 1 Disk            
  Trine Nordal Scott Stor 2 Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor 1 Disk            

 

 

Vinner av dagens og årets første konkurranse.
Trygve Ottesen og Jim
Vi gratulerer

 

Oversikt vinnere 2000     Oversikt vinnere 2001    Oversikt vinnere 2002

NY Regler respitt 2002


Gjelder 2002

Resultat 1    Resultat 2     Resultat 3    Resultat 4    Resultat 5    Resultat 6    Resultat 7

Resultat 8     Resultat 9    Resultat 10   Resultat 11    Resultat 12    Resultat 13    Resultat 14

Resultat 15    Resultat 16    Resultat 17    Resultat 18    Resultat 19    Resultat 20

Resultat 21    Resultat 22    Resultat 23

Sammenlagt resultat 2002


Gjelder 2001

Resultat 1           Resultat 2     Resultat 3     Resultat 4   Resultat 5    Resultat 6

Resultat 7   Resultat 8   Resultat 9   Resultat 10   Resultat 11   Resultat 12


Samleresultat 2001       Respitt for den enkelte


Gjelder 2000

Resultat 1     Resultat 2      Resultat 3     Resultat 4
 
Resultat 5      Resultat 6

Årets resultat                                         Tilbake


Til hovedside for agility


Innlæring

Bommen    Vippen   Mønet   Tunellen   Hopphindre    Gule felter
Hjulet    Pølsen     Slalåm  

Føringsteknikk


Sør Rogaland Brukshundklubb

Agility utvalget

2001