Respittkonkuranse 14.4.2002
Resultat nr 10 / 2002

 

Dagens fremskutte konkurranse gikk dessverre enda en gang i dårlig vær etter en hel måned
med meget bra og fint vær.

På grunn av de gode værutsiktene hadde vi invitert til endel andre aktiviteter
som fellesdekk og innkalling og til slutt laget vi en liten kort bane for de aller yngste
barna og yngste deltager var Kristin og Runes datter.

Dommer var nok en gang Rune Johnsen som denne gang hadde satt en lang men
meget enkel bane og de fleste feilene var nok en gang feltfeil.

Det deltok 21 ekvipasjer og av dette 5 feilfrie og fikk dermed 50 bonuspoeng.

Kun 3 deltagere disket og kun 1 deltager fikk tidsfeil.


OBS.

Det er meget viktig at selv hundredelene er med i standardtid og det samme gjelder
under tidtagningen.

Dette må vektlegges av alle som dømmer og har noe med skrivingen å gjøre.


Da alle hundene i respittkonkurransen går på samme bane blir vinneren og den
øvrige rekkefølge avgjort ved at den hund som har minst feilpoeng og deretter
best tid under standardtiden kommer best ut resultatmessig.

Det blir gitt 50 poeng for feilfrie løp + 1 poeng for hver deltager.


Nr Navn Hund Klasse Standard
tid
Feil Tidsfeil Total
feil
Tid Tid under
standardtid
Poeng
1 Siri Linnerud Cico Mellom 2 1.12.34 0 0 0 0.52.66 19.68 171
2 Marit Bjelland Charlie Liten 3 1.06.66 0 0 0 0.49.68 16.98 151
3 Johnny Aas Zita Stor 1 1.15.55 0 0 0 0.59.28 16.27 131
4 Rune Monsen Kasanga Stor 3 0.56.66 0 0 0 0.48.19 8.48 121
5 Line Budsberg Troll Stor 3 0.56.66 0 0 0 0.50.47 6.19 111
6 Reidun Kristoffersen Mira Liten 1 1.27.17 F 0 5 1.02.97 24.20 51
7 Line Budsberg Ulva Mellom 2 1.12.34 F 0 5 0.48.66 23.68 41
8 Cecilie Pettersen Ronja Stor 2 1.05.38 V 0 5 0.49.75 15.63 36
9 Jan Haukeland Dino Stor 3 0.56.66 F 0 5 0.44.81 11.85 31
10 Kristin Monsen Kasanga Stor 3 0.56.66 F 0 5 0.45.16 11.50 26
11 Jan Haukeland Kim Stor 1 1.15.55 F-V 0 10 0.37.53 38.02 21
12 Line Fatland Sasha Stor 2 1.05.38 F-V 0 10 0.41.32 24.06 21
13 Hilde Nordal Scott Stor 2 1.05.38 F-F 0 10 0.43.81 21.57 21
14 Jan Haukeland Niko Stor 3 0.56.66 F-F 0 10 0.37.16 19.50 21
15 Trine Nordal Scott Stor 2 1.05.38 V-F 0 10 0.47.90 17.48 21
16 Lene Kristin Wilhelmsen Lucie Liten 2 1.15.55 F-V 0 10 1.00.72 14.83 21
17 Kåre Finbak Cico Stor 2 1.05.38 F-F 7.75 17.75 1.13.13 Over 21
18 Line Fatland Chilie Stor 1 1.15.55 F-F-V-V-F 0 25 0.47.50 28.05 21
  Truls Haugen Caisa Mellom 1 Disk            
  Christin Waage Lazy Stor 1 Disk            
  Karoline Vetting Chiwi Stor 1 Disk            


Vinner av dagens og årets tiende konkurranse
ble
Siri Linnerud og Cico
Vi gratulerer

 

Oversikt vinnere 2000     Oversikt vinnere 2001    Oversikt vinnere 2002

 


Gjelder 2002

Resultat 1    Resultat 2     Resultat 3    Resultat 4    Resultat 5    Resultat 6   Resultat 7

Resultat 8    Resultat 9   Resultat 10   Resultat 11    Resultat 12    Resultat 13    Resultat 14

Resultat 15    Resultat 16    Resultat 17    Resultat 18    Resultat 19    Resultat 20

Resultat 21    Resultat 22    Resultat 23

 

Sammenlagt resultat 2002


Gjelder 2001

Resultat 1           Resultat 2     Resultat 3     Resultat 4   Resultat 5    Resultat 6

Resultat 7   Resultat 8   Resultat 9   Resultat 10   Resultat 11   Resultat 12


Samleresultat 2001       Respitt for den enkelte


Gjelder 2000

Resultat 1     Resultat 2      Resultat 3     Resultat 4
 
Resultat 5      Resultat 6

Årets resultat                                         Tilbake


Til hovedside for agility


Innlæring

Bommen    Vippen   Mønet   Tunellen   Hopphindre    Gule felter
Hjulet    Pølsen     Slalom  

Føringsteknikk


Sør Rogaland Brukshundklubb

Agilityutvalget

2001