Klubbmesterskap 2004

Klubbmesterskapet i agility ble avholdt på klubbens bane

søndag 31 oktober 2004 

med noe begrenset deltagelse.

Dommer var Rune Johnsen som gjorde en bra jobb

 

Resultater

Klasse liten 1 
Banelengde 130 meter, Standardtid 68 sek

Plass

Fører Hund

Tid

Feil

Tidsfeil

Sum

1

Jeanett Hiim Egeland Anna 0.46.25 0 0 0
2 Geir Egil Sola Eddie 0.34.69 5 0 5
             

Klubbmester 2004,
Jenett Hiim Egeland og Anna


Klasse mellom 1 
Banelengde 130 meter, Standardtid 61 sek

Plass

Fører

Hund Tid Feil Tidsfeil Sum
1

Anja Løvås

Helle Pirat 0.36.00 15 0 15
 

Marit Bjelland

Felix Disk      

Klubbmester 2004,
Anja Løvås og Helle Pirat


Klasse stor 1 
Banelengde 130 meter, Standardtid 57 sek

Plass Fører Hund Tid Feil Tidsfeil Sum
1 Eivind Bredo Fossum Tara 0.31.43 5 0 5
2 Kine Eimhjellen Mira 0.48.50 10 0 10
  Johnny Aas Sita Disk      

Klubbmester 2004,
Eivind Bredo Fossum og Tara


Klasse liten 2
Banelengde 130 meter, Standardtid 59 sek

Plass Fører Hund Tid Feil Tidsfeil Sum
1 Venche Mellemstrand Maja 1.01.72 10 2.72 12.72

Klubbmester 2004,
Venche Mellemstrand og Maja


Klasse stor 2
Banelengde 130 meter, Standardtid 50 sek

Plass Fører Hund Tid Feil Tidsfeil Sum
1 Jan Haukeland Kim 0.33.00 0 0 0
2 Hans Valter Jensen Tessie 0.36.13 5 0 5
3 Cecilie Pettersen Ronja 0.42.75 5 0 5
4 Stig Magne Loftheim Pluto 0.31.22 10 0 10
  Ingunn Hognestad Tirill Disk      

Klubbmester 2004,
Jan Haukeland og Kim


Klasse liten 3 
Banelengde 130 meter, Standardtid 53,06 sek

Plass Fører Hund Tid Feil Tidsfeil Sum
1 Marit Bjelland Charlie 0.48.35 5 0 5
2 Lene Wilhelmsen Lucie 0.53.22 5 0.16 5.16
  Lene Wilhelmsen Lily Disk      

Klubbmester 2004,
Marit Bjelland og Charlie


 

Klasse mellom 3 
Banelengde 130 meter, Standardtid 48.14 sek

Plass Fører Hund Tid Feil Tidsfeil Sum
1 Siri Linnerud Cico 0.54.78 0 6.64 6.64

Klubbmester 2004,
Siri Linnerud og Cico


 

Klasse stor 3 
Banelengde 130 meter, Standardtid 43.33 sek

Plass Fører Hund Tid Feil Tidsfeil Sum
  Rune Monsen Kasanga Disk      

Ingen klubbmester i 2004


Etter at klubbmesterskapet var ferdig arrangerte vi åpen hopp med følgende vinnere:

Klasse liten :
Geir Egil Sola og Eddie

Klasse mellom:
Anja Løvås og Helle Pirat

Klasse stor:
Rune Monsen og Kasanga