Klubbmesterskap i agility 2006
Klubbmesterskapet i agility for 2006 avholdt søndag 21.5.2006
Dommer på klubbmesterskapet var Evind Bredo Fossum  som hadde satt greie baner og avviklet konkurransen
på en grei måt hjulpet av både tidtakere, skrivere og ivrige banemannskaper.
Denne  gang ble det også gått 2 løp før de enkelte klubbmestre ble kåret. Først ble det gått
en vanlig agility bane og deretter en hopp bane.
Feil og tid ble så lagt sammen for begge løpene og dermed ble den beste ekvipasje
kåret til klubbmester for 2005.
Ekvipasjer som disket i et løp fikk 25 feilpoeng og kunne dermed være med helt til slutt.

Resultater
Klasse 3 Liten
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 183 meter  - Standardtid 66,55
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 147 meter  - Standardtid 52,25
Klubbmester 2006 ble Marit Bjelland og Charlie
 
Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Marit Bjelland Charlie Agility 0 0 0 60,94 0

Marit Bjelland

Charlie

Hopp

V 0 5 52,25 5
Sum       0 5 113,19 1. plass
               

Det deltok kun 1 ekvipasje i klasse 1 liten


Resultater
Klasse 1 Stor
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 140 meter  - Standardtid 56,00
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 112 meter  - Standardtid 44,80
Klubbmester 2006 ble Synnøve Berntsen og Zeppelin
 
Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Synnøve Berntsen Zeppelin Agility 0 0 0 46,87 0
Synnøve Berntsen Zeppelin Hopp 0 0 0 38,00 0
Sum       0 0 84,87 1. plass
Mikal Hafsahl Emma Agility V 0 5 51,47 5
Mikal Hafsahl Emma Hopp F 0 5 36,03 5
Sum         10 87,50 2. plass
Maren Jensen Eyza Agility F-V 0 10 55,93 10
Maren Jensen Eyza Hopp V 0 5 42,69 5
Sum         15 98,62 3. plass
Stig Magne Loftheim Diva Agility F-V-F-F-F 0 25 34,25 25
Stig Magne Loftheim Diva Hopp F-F 0 10 22,63 10
Sum         35 56,88 4. plass
Ghita Fossum Dewey Agility Disk 0 25 0 25
Ghita Fossum Dewey Hopp V 0 5 34,22 5
Sum         30 34,22 5. plass

Det deltok 5 ekvipasje i klasse 1 stor


Resultater
Klasse 2 Stor
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 166 meter  - Standardtid 60,36
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 134 meter  - Standardtid 48,73
Klubbmester Kine Eimhjellen og Mira
 
Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Kine Eimhjellen Mira Agility F 0 5 49,93 5
Kine Eimhjellen Mira Hopp 0 0 0 36,41 0
Sum     5 0 5 86,34 1. plass
Eivind Fossum Tara Agility Disk   25 0 25
Eivind Fossum Tara Hopp 0 0 0 31,25 0
Sum     25 0 25   2.plass
Maia Fossum Tara Agility Disk   25 0 25
Maia Fossum Tara Hopp 0 0 0 33,03 0
Sum     25 0 25   3. plass
Johnny Aas Sita Agility Disk   25 0 25
Johnny Aas Sita Hopp 0 0 0 37,32 0
Sum     25   25   4. plass
Jan Haukeland Duke Monty Agility Disk   25 0 25
Jan Haukeland Duke Monty Hopp Disk   25 0 25
Sum     50 0 50   5. plass
               

Det deltok 5 ekvipasje i klasse 2 stor

 


Resultater
Klasse 3 Stor
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 183 meter  - Standardtid 61,00
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 147 meter  - Standardtid 49,00
Klubbmester 2006 ble Stig Magne Loftheim og Pluto
 
Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Stig Magne Loftheim Pluto Agility 0 0 0 40,56 0
Stig Magne Loftheim Pluto Hopp F 0 5 34,10 5
Sum     5 0 5 74,66 1. plass
Cecilie Pettersen Ronja Agility 0 0 0 58,50 0
Cecilie Pettersen Ronja Hopp 0 5,31 5,31 54,31 0
Sum     0 5,31 5,31 112,81 2. plass
Ingunn Hognestad Tiril Agility F-V-F 0 15 46,84 15
Ingunn Hognestad Tiril Hopp 0 0 0 36,50 0
Sum     15 0 15 83,34 3. plass
Jan Haukeland Kim Agility F 0 5 44,72 5
Jan Haukeland Kim Hopp Disk 0 25 0 25
Sum     30   30   4. plass

Det deltok 4 ekvipasje i klasse 3 stor