Klubbmesterskap i agility 2013
Klubbmesterskapet i agility ble avholdt 16. juni 2013 
Dommer p klubbmesterskapet var Tommy Johansen
Det ble gtt 2 lp fr de enkelte klubbmester ble kret. Frst blir det gtt
en vanlig agility bane og deretter en hopp bane.
Feil og tid ble s lagt sammen for begge lpene og dermed ble den beste ekvipasje
kret til klubbmester for 2013.
Ekvipasjer som disket i et lp fikk 50 feilpoeng og kunne dermed vre med helt til slutt,
men alle med disk ble plassert bak utvere som ikke hadde disk.

Resultater
Klasse 1 Liten
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 175 meter  - Standardtid 60.00 sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 134 meter  - Standardtid  38.00
Klubbmester 2013
Sofie Tjemsland med Bella

 
 
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Sofie Tjemsland Bella Agility Disk   50   50
Sofie Tjemsland Bella Hopp V 9.83 14.83 45.03 14.83
Sum       9.83 64.83   1. plass
Martine Rysjedal Max Agility Disk   50   50
Martine Rysjedal Max Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Kate Elin Leschbrandt Molly Agility Disk   50   50
Martine Rysjedal Max Hopp Ikke mtt   50   50
Sum         100   Disk

Det deltok  3 ekvipasjer i klasse 1 liten


 
Klasse 1 Mellom
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 175 meter  - Standardtid 60.00 sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 134 meter  - Standardtid  38.00
 
Klubbmester 2013
Camilla Arnesen med Miko
Mangler bilde
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Camilla Arnesen Miko Agility Disk 0 50 0 50
Camilla Arnesen Miko Hopp V-V 0 10 34.83 10
Sum        0 60   1. plass
Kate Amilie Leschbrandt Prins Agility Disk 0 50 0 50
Kate Amilie Leschbrandt Prins Hopp Disk 0 50 0 50
Sum        0 100   Disk
 

Det deltok  2 ekvipasjer i klasse 1 mellom

 

 
Resultater
Klasse 1 Stor
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 175 meter  - Standardtid 60.00 sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 134 meter  - Standardtid  38.00
Klubbmester 2013
Eivind Bredo Fossum med Key
Mangler bilde
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Eivind Bredo Fossum Key Agility F-F-F-F 0 20 41.06 20
Eivind Bredo Fossum Key Hopp V-V 0 10 35.59 10
Sum         30 76.65 1. plass
Siri Linnerud Nola Agility Disk 0 50   50
Siri Linnerud Nola Hopp F 0 5 29.16 10
Sum         55   2. plass
Jan Haukeland Savi Agility Disk 0 50   50
Jan Haukeland Savi Hopp Disk 0 50   50
Sum         100   Disk

Det deltok 3 ekvipasjer i klasse 1 stor


Resultater
Klasse 2 Liten
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 187 meter  - Standardtid  58 sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 154 meter  - Standardtid 41 sekunder
Klubbmester 2013
Ingen klubbmester 

                              
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Tommy Johansen Leja Agility Disk   50   50
Tommy Johansen Leja Hopp Disk   50   50
Sum         50   Disk

Det deltok 1 ekvipasje i klasse 2 liten

 


Resultater
Klasse 2 Stor
Banelengde 187 meter  - Standardtid  58 sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 154 meter  - Standardtid 41 sekunder
Klubbmester 2013
   Kristin Mna med Mira

Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Kristin Mna Mira Agility F-F 0 10 39.88 10
Kristin Mna Mira Hopp F 0 5 32.43 5
Sum         15 72.31 1. plass

Det deltok 1 ekvipasje i klasse 2 stor

 

Resultater
Klasse 3 Liten
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 184 meter  - Standardtid 52  sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 179 meter  - Standardtid 43 sekunder
Klubbmester 2013
Caterina Dmato med Peggy
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Caterina D mato Peggy Agility 0 0 0 48.67 0
Caterina D mato Peggy Hopp 0 0.67 0.67 43.67 0.67
Sum       0.67 0.67 92.34 1. Plass
Bente Jonassen Dina Agility Disk 0 50   50
Bente Jonassen Dina Hopp V 0.04 5.04 43.04 5.04
Sum       0.04 55.04   2. Plass

Det deltok 2 ekvipasje i klasse 3 liten


Resultater
Klasse 3 Mellom
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 184 meter  - Standardtid 52  sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 179 meter  - Standardtid 43 sekunder
 
Klubbmester 2013
Eivind Fossum med Ficus
 
 
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Eivind Fossum Ficus Agility F 0 5 42.67 5
Eivind Fossum Ficus Hopp Disk 0 50   50
Sum       0 55   1.plass
Camilla Arnesen Bibbi Agility Disk 0 50   50
Camilla Arnesen Bibbi Hopp 0 5.88 5.88 48.88 5.88
Sum       5.88 55.88   2. plass
Silje Marie Aas Kila Agility Disk 0 50   50
Silje Marie Aas Kila Hopp Disk 0 50   50
Sum       0 100   Disk
               

Det deltok 3 ekvipasje i klasse 3 mellom


 
Resultater
Klasse 3 Stor
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 184 meter  - Standardtid 52  sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 179 meter  - Standardtid 43 sekunder
Klubbmester 2013
Isabelle Simonsen med Bella
    
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Isabelle Simonsen Bella Agility F-F-F-F 0 20 38.66 20
Isabelle Simonsen Bella Hopp F-F 0 10 36.99 10
Sum       0 30 75.65 1. plass
Hans Valter Jensen Kate Agility F 0 5 38.87 5
Hans Valter Jensen Kate Hopp Disk   50   50
Sum       0 55 13.13 under 2. plass
Johnny Aas Cindy Agility Disk 0 50   50
Johnny Aas Cindy Hopp V 0 5 39.07 5
Sum       0 55 3.83 under 3. plass
Jan Haukeland Win Agility Disk 0 50   50
Jan Haukeland Win Hopp Disk 0 50   50
Sum       0 100   Disk

Det deltok 4 ekvipasje i klasse 3 stor