Klubbmesterskap i agility 2011
Klubbmesterskapet i agility for 2011 ble avholdt sndag 15. mai kl 14.00
Dommer p klubbmesterskapet var Eivind Bredo Fossum
Det ble gtt 2 lp fr de enkelte klubbmester ble kret. Frst blir det gtt
en vanlig agility bane og deretter en hopp bane.
Feil og tid ble s lagt sammen for begge lpene og dermed ble den beste ekvipasje
kret til klubbmester for 2011.
Ekvipasjer som disket i et lp fikk 50 feilpoeng og kunne dermed vre med helt til slutt,
men alle med disk ble plassert bak utvere som ikke hadde disk.

Resultater
Klasse 1 Liten
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 171 meter  - Standardtid 59.00 sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 184 meter  - Standardtid  63.44
Klubbmester 2011
Bente Jonassen og Kajsa
 
 
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
 Bente Jonassen Kajsa Agility V-F 0 10 43.82 10
 Bente Jonassen Kajsa Hopp 0 0 0 35.93  0
Sum     0 0 10 79.75 1. plass
Carina Busch Rocky Agility V-F 0 10 47.56 10
Carina Busch Rocky Hopp F-V-V 0 15 56.50 15
Sum         25  104.06 2. plass
Rine M Fjellanger Bobsey Agility V-F 16.92 26.92 75.96 26.92
Rine M Fjellanger Bobsey Hopp V 0 5 62.09 5
Sum       16.92 31.92 138.05 3. plass
Anita Jansen Oliver Agility Disk   50   50
Anita Jansen Oliver Hopp V 0 5 54.35 5
Sum         55 0 4. plass
Irene Undheim Ida Agility V 32.30 37.30 91.30 32.30
Irene Undheim Ida Hopp Disk    50   50
Sum       32.30 87.30   5. plass

Det deltok  5 ekvipasjer i klasse 1 liten


 
Klasse 1 Mellom
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 171 meter  - Standardtid 59.00 sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 184 meter  - Standardtid  63.44
Klubbmester 2011
Kristine Nylund og Bibbi
 
 
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Kristine Nylund Bibbi Agility Disk 0 50 0 50
Kristine Nylund Bibbi Hopp 0 0 0 41.50  0
Sum       0 50   1. plass
Silje Marie Aas Kila Agility Disk 0 50   50
Silje Marie Aas Kila Hopp Disk 0 50 0 50
Sum         100   Disk
 

Det deltok  2 ekvipasjer i klasse 1 mellom

 

 
Resultater
Klasse 1 Stor
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 171 meter  - Standardtid 59.00 sekunder
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 184 meter  - Standardtid  63.44
 
Klubbmester 2011
Maren Gilje Lland og Felix
     

Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Maren Gilje Lland Felix Agility Disk   50 0 50
Maren Gilje Lland Felix Hopp V-F 0 10 38.49 10
Sum         60   1. plass
Lene Kristin Wilhelmsen Tinka Agility Disk   50   50
Lene Kristin Wilhelmsen Tinka Hopp V-V 0 10 48.41 10
Sum         60   2. plass
Kristin Mna Mira Agility V-V-F-F 0 20 57.94 20
Kristin Mna Mira Hopp Disk   50   50
Sum         70   3.plass
Marit Bjelland Zita Agility Disk   50   50
Marit Bjelland Zita Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Kine Eimhjellen Tine Agility Disk   50   50
Kine Eimhjellen Tine Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk

Det deltok 5 ekvipasjer i klasse 1 stor


Resultater
Klasse 2 Liten
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 176 meter  - Standardtid  55.00
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 189 meter  - Standardtid  59.00
Klubbmester 2011 ble
Bente Jonassen og Dina
      
 
                              
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Bente Jonassen Dina Agility Disk   50   50
Bente Jonassen Dina Hopp 0 0 0 38.50 0
Sum       0 50   1. plass
Anita Jansen Zeppelin Agility Disk   50   50
Anita Jansen Zeppelin Hopp F 0 5 55.50 5
Sum       0 55   2. plass

Det deltok 2 ekvipasje i klasse 2 liten

 


Resultater
Klasse 2 Stor
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 176 meter  - Standardtid  55.00
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 189 meter  - Standardtid  59.00
 
Klubbmester 2011
   Hans Valter Jensen og Kate
 
 
  

Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Hans Valter Jensen Kate Agility F 0 5 36.22 5
Hans Valter Jensen Kate Agility V-F-F 0 15 46.97 15
Sum       0 20 83.19 1. plass
Jan Haukeland Win Agility V-F-V-F 0 20 42.18 20
Jan Haukeland Win Hopp F-F 0 10 33.38 10
Sum         30 75.56 2.plass
Marit Wang Win Agility Disk 0 50   50
Marit Wang Win Hopp F 0 5 34.68 5
Sum         55   3.plass
Isabelle Simonsen Bella Agility Disk   50   50
Isabelle Simonsen Bella Hopp V-V 0 10 40.71 10
Sum         60   4.plass
Marit Wang Leah Agility Disk   50   50
Marit Wang Leah Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk

Det deltok 5 ekvipasje i klasse 2 stor

 

Resultater
Klasse 3 Liten
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 171 meter  - Standardtid 48.05
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 200 meter  - Standardtid 57.14
Klubbmester 2011
Ingen kom i ml

Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Kristine Egelandsdal Lille My Agility Disk    50   50
Kristine Egelandsdal Lille My Agility Disk   50   50
Sum         100   Disk

Det deltok 1 ekvipasje i klasse 3 liten

 


Resultater
Klasse 3 Mellom
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 171 meter  - Standardtid 48.05
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 200 meter  - Standardtid 57.14
Klubbmester 2010 
Anders Ldre og Torkild
 
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Anders Ldre Torkild Agility V 0 5 48.07 5
Anders Ldre Torkild Agility 0 0 0 41.47 0
Sum       0 5 89.54 1.plass
Rune Monsen Kiara Agility V-V 0 10 50.95 10
Rune Monsen Kiara Agility Ikke mtt   50   50
Sum       0 60   Disk

Det deltok 2 ekvipasje i klasse 3 mellom


 
Resultater
Klasse 3 Stor
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 171 meter  - Standardtid 48.05
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 200 meter  - Standardtid 57.14
 
Lp 1 - 	Agility. 
Banelengde 158 meter  - Standardtid 45.13
Lp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 151 meter  - Standardtid 43.14
Klubbmester 2011 
Eivind Bredo Fossum og Dewey

              
                
Navn Hund Lp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Eivind Fossum Dewey Agility 0 0 0 40.20 0
Eivind Fossum Dewey Hopp 0 0 0 40.54 0
Sum     0 0 0 80.74 1. plass
Hans V Jensen Tessie Agility 0 0 0 47.48 0
Hans V Jensen Tessie Hopp 0 0 0 46.87 0
Sum       0 0 94.35 2. plass
Jan Haukeland Ben Agility F-V 0 10 48.96 10
Jan Haukeland Ben Hopp 0 0 0 39.40 0
Sum       0 10 88.36 3. plass
Jan Haukeland Monty Agility F-F-V 0 15 44.28 15
Jan Haukeland Monty Hopp F-V-F-F 0 20 48.28 20
Sum       0 35 92.56 4. plass
Johnny Aas Cindy Agility Disk 0 50   50
Johnny Aas Cindy Hopp 0 0 0 37.53 0
Sum       0 50   5. plass
Marit Wang Ben Agility F 0 5 46.80 5
Marit Wang Ben Hopp Disk   50   50
Sum         55   6.plass
Jan Haukeland Kim Agility F-F 0 10 39.74 10
Jan Haukeland Kim Hopp Disk   50   50
Sum       0 60   7. plass
Kine Eimhjellen Pluto Agility Disk   50   50
Kine Eimhjellen Pluto Hopp Ikke mtt   50   50
Sum         100   Disk
Kristin Monsen Athena Agility Disk   50   50
Kristin Monsen Athena Hopp Ikke mtt   50   50
Sum         100   Disk
Rune Monsen Pearl Agility Disk   50   50
Rune Monsen Pearl Hopp Ikke mtt   50   50
Sum         100   Disk

Det deltok 10 ekvipasje i klasse 3 stor