Klubbmesterskap i agility 2010
Klubbmesterskapet i agility for 2010 ble avholdt søndag 16. mai kl 14.00
Etter lang tid med pent men kaldt vær kom søndagen med et meget dårlig vær med regn hele tiden
og dette innvirket også på deltagelsen
Dommer på klubbmesterskapet var Johnny Aas
Det blir gått 2 løp før de enkelte klubbmester ble kåret. Først blir det gått
en vanlig agility bane og deretter en hopp bane.
Feil og tid ble så lagt sammen for begge løpene og dermed ble den beste ekvipasje
kåret til klubbmester for 2009.
Ekvipasjer som disket i et løp fikk 50 feilpoeng og kunne dermed være med helt til slutt,
men alle med disk ble plassert bak utøvere som ikke hadde disk.

Resultater
Klasse 1 Liten
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 134   meter  - Standardtid 46.20
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 134 meter  - Standardtid  45.51
Klubbmester 2010
Kristine Egelandsdal og Lille My
Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
 Kristine Egelandsdal Lille My Agility 0 0 0 35.75 0
 Kristine Egelandsdal Lille My Hopp 0 0 0 31.19  0
Sum     0 0 0 66.98 1. plass
Carina Busch Rocky Agility Disk   50   50
Carina Busch Rocky Hopp V 0 5 42.85 5
Sum          55   2. plass

Det deltok  2 ekvipasjer i klasse 1 liten


 
Resultater
Klasse 1 Stor
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 134 meter  - Standardtid  46.20
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 132 meter  - Standardtid 45.51
Klubbmester 2010
Kine Eimhjellen og Tine
    

Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Kine Eimhjellen Tine Agility 0 0 0 35.16 0
Kine Eimhjellen Tine Hopp V 0 5 39.85 5
Sum         5 75.01 1. plass
Isabelle Simonsen Bella Agility F-F 0 10 39.78 10
Isabelle Simonsen Bella Hopp Disk   50   50
Sum         60   2. plass
Hans V Jensen Kate Agility Disk   50   50
Hans V Jensen Kate Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Jan Haukeland Leah Agility Disk   50   50
Jan Haukeland Leah Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Cecilie Pollestad Ozzie Agility Disk   50   50
Cecilie Pollestad Ozzie Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Marit Bjelland Zita Agility Disk   50   50
Marit Bjelland Zita Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Maren G Løland Flix Agility Disk   50   50
Maren G Løland Felix Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Marit Wang Leah Agility Disk   50   50
Marit Wang Leah Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Marianne Zazzera Amy Agility Disk   50   50
Marianne Zazzera Amy Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
               
               
               

Det deltok 9 ekvipasjer i klasse 1 stor


Resultater
Klasse 2 Mellom
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 148 meter  - Standardtid  46.25
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 133 meter  - Standardtid  41.56
Klubbmester 2010 ble
Anders Lædre og Torkild
     
 
                              
Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Anders Lædre Torkild Agility F 0 5 42.05 5
Anders Lædre Torkild Hopp V 2.78 7.78 44.34 7.78
Sum       2.78 12.78 86.39 1. plass

Det deltok 1 ekvipasje i klasse 2 mellom

 


Resultater
Klasse 2 Stor
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 148 meter  - Standardtid  46.25
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 133 meter  - Standardtid 41.56
Klubbmester 2010
   Maia Fossum og Kahrma
 
  

Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Maia Fossum Kahrma Agility F 0 5 35.46 5
Maia Fossum Kahrma Hopp 0 0 0 41.56 0
Sum       0 5 70.43 1. plass
Jan Haukeland Win Agility F 0 5 31.00 5
Jan Haukeland Win Hopp V-F 0 10 32.85 10
Sum         15 63.85 2.plass
Marit Wang Win Agility Disk   50   50
Marit Wang Win Hopp Disk   50   50
          100   Disk

Det deltok 3 ekvipasje i klasse 2 stor

 

 
Resultater
Klasse 3 Stor
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 158 meter  - Standardtid 45.13
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 151 meter  - Standardtid 43.14
Klubbmester 2010 
Jan Haukeland og Kim

               
               
Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Jan Haukeland Kim Agility 0 0 0 35.93 0
Jan Haukeland Kim Hopp 0 0 0 34.59 0
Sum     0 0 0 70.52 1. plass
Johnny Aas Cindy Agility F 0 5 36.22 5
Johnny Aas Cindy Hopp V 0 5 37.63 5
Sum       0 10 73.85 2. plass
Hans V Jensen Tessie Agility F-V 0 10 43.78 10
Hans V Jensen Tessie Hopp V 0 5 36.65 5
Sum       0 15 80.43 3. plass
Jan Haukeland Monty Agility F-F 0 10 34.04 10
Jan Haukeland Monty Hopp Disk   50   50
Sum         60   4. plass
Kine Eimhjellen Mira Agility Disk   50   50
Kine Eimhjellen Mira Hopp F-F 0.43 10.43 43.57 10.43
Sum       0.43 60.43   5. plass
Marit Wang Ben Agility Disk   50   50
Marit Wang Ben Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Eivind Fossum Dewey Agility Disk   50   50
Eivind Fossum Dewey Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Jan Haukeland Ben Agility Disk   50   50
Jan Haukeland Ben Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk
Eivind Fossum Tara Agility Disk   50   50
Eivind Fossum Tara Hopp Disk   50   50
Sum         100   Disk

Det deltok 9 ekvipasje i klasse 3 stor