Klubbmesterskap i agility 2007
Klubbmesterskapet i agility for 2007 ble avholdt søndag 22.4.2007
Dommer på klubbmesterskapet var Johnny Aas  som hadde satt greie baner og avviklet konkurransen
på en grei måt hjulpet av både tidtakere, skrivere og ivrige banemannskaper.
Denne  gang ble det også gått 2 løp før de enkelte klubbmestre ble kåret. Først ble det gått
en vanlig agility bane og deretter en hopp bane.
Feil og tid ble så lagt sammen for begge løpene og dermed ble den beste ekvipasje
kåret til klubbmester for 2007.
Ekvipasjer som disket i et løp fikk 25 feilpoeng og kunne dermed være med helt til slutt,
men alle med disk ble plassert bak utøvere som ikke hadde disk.

Resultater
Klasse 1 Liten
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 128 meter  - Standardtid 
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 114 meter  - Standardtid 50.66
Klubbmester 2007 ble Bertha Synnøve Larsen med Ronja
 
 
Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Bertha S Larsen Ronja Agility Disk 0 25   25
Bertha S Larsen Ronja

Hopp

10 0 10 44.38 10
Sum       0 35   1. plass
               

Det deltok kun 1 ekvipasje i klasse 1 liten


Resultater
Klasse 1 Mellom
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 130 meter  - Standardtid  55.31
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 114 meter  - Standardtid 48,51
Klubbmester 2007 ble Rune Monsen og Kiara
 
Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Rune Monsen Kiara Agility 20 0 20 42,25 20
Rune Monsen Kiara

Hopp

10 0 10 28,87 10
Sum       0 30   1. plass
               

Det deltok kun 1 ekvipasje i klasse 1 mellom


Resultater
Klasse 1 Stor
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 130 meter  - Standardtid  52.00
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 114 meter  - Standardtid 45,60
Klubbmester 2007 ble Mikal Hafsahl og Emma

Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Mikal Hafsahl Emma Agility F-F 0 10 44.89 10
Mikal Hafsahl Emma Hopp V 0 5 28,95 5
Sum       0 15 73,84 1. plass
Ghita Fossum Dewey Agility V-F-F-F-F 1,56 26,56 53.56 26,56
Ghita Fossum Dewey Hopp F 0 5 26,61 5
Sum         31,56 80,17 2. plass
Eivind Fossum Dewey Agility F-F-F-F-F 0 25 44,85 25
Eivind Fossum Dewey Hopp F-F 0 10 25,96 10
Sum         35 70,81 3. plass
Johnny Aas Cindy Agility Disk 0 25   25
Johnny Aas Cindy Hopp F-F 0 10 33,26 10
Sum         35   4. plass
Siri Linnerud Buddy Agility F-F-F-F-F 10,14 35,14   35,14
Siri Linnerud Buddy Hopp Disk 0 25   25
Sum         60,14   5. plass
Ann Tove Jensen Eyza Agility Disk 0 25   25
Ann Tove Jensen Eyza Hopp Disk 0 25   25
Sum         50    
Johnny Aas Ursa Agility Disk 0 25   25
Johnny Aas Ursa Hopp Disk 0 25   25
Sum         50    
               
               
               

Det deltok 7 ekvipasje i klasse 1 stor


Resultater
Klasse 2 Stor
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 147 meter  - Standardtid 53,45
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 139 meter  - Standardtid 50,54
Klubbmester Jan Haukeland og Ben
  

Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Jan Haukeland Ben Agility F 0 5 34,72 5
Jan Haukeland Ben Hopp F 0 5 28,52 5
Sum       0 10 63,24 1. plass
Marit Wang Ben Agility F-F 0 10 39,28 10
Marit Wang Ben Hopp V 0 5 31,99 5
Sum       0 15 71,27 2.plass
Johnny Aas Sita Agility V 8,01 13,01 61,47 13,01
Johnny Aas Sita Hopp V 14,72 19,72 65,26 19,72
Sum       22,73 32,73 126,73 3. plass
Kine Eimhjellen Mira Agility Disk   25 0 25
Kine Eimhjellen Mira Hopp 0 0 0 36,34 0
Sum         25   4. plass
Jan Haukeland Monty Agility Disk   25 0 25
Jan Haukeland Monty Hopp F-F-F-F-F   25 32.30 25
Sum       0 50   5. plass
Cathrine Eimhjellen Melissa Agility F-V-F-F-F 7,55 32,55 61,00 32,55
Cathrine Einrem Melissa Hopp Disk   25   25
Sum       0 57,55   5. plass
               
               
               

Det deltok 6 ekvipasje i klasse 2 stor

 


Resultater
Klasse 3 Stor
Løp 1 - 	Agility. 
Banelengde 175 meter  - Standardtid 58,33
Løp 2 - 	Hopp. 
Banelengde 148 meter  - Standardtid 49,33
Klubbmester 2007 ble Eivind Fossum og Tara
 
Navn Hund Løp Feil Tidsfeil Totale feil Tid Resultat
Eivind Fossum Tara Agility F-F-V 0 15 46,70 15
Eivind Fossum Tara Hopp F-F-V 5,55 20,55 54,88 20,55
Sum       5,55 35,55 101,58 1. plass
Jan Haukeland Kim Agility F-V-F 0 15 43,79 15
Jan Haukeland Kim Hopp V-F-F-F-V 0 25 38,80 25
Sum         40 82,59 2. plass
Hans V Jensen Tessie Agility Disk   25   25
Hans V Jensen Tessie Hopp 0 0 0 33,77 0
Sum       0 25   3. plass
Rune Monsen Kasanga Agility Disk   25   25
Rune Monsen Kasanga Hopp 0 0 0 36,72 0
Sum         25   4. plass
Jan Haukeland Oscar Agility Disk   25   25
Jan Haukeland Oscar Hopp Disk   25   25
Sum         50    
Ingunn Hognestad Tirill Agility Disk   25   25
Ingunn Hognestad Tirill Hopp Disk   25   25
Sum         50    
Maia Fossum Tara Agility Disk   25   25
Maia Fossum Tara Hopp Disk   25   25
Sum         50    
Marit Wang Kim Agility Disk   25   25
Marit Wang Kim Hopp Disk   25   25
Sum         50    
Marit Wang Oscar Agility Disk   25   25
Marit Wang Oscar Hopp Strøket        
Sum              
               

Det deltok 9 ekvipasje i klasse 3 stor